Promjena na kormilu NK Samobor

Bobinca mijenja njegov suradnik Štulec

Nakon posljednjeg domaćeg poraza od Save Strmec (1:3), NK Samobor i trener prve momčadi Dražen Bobinec sporazumno su prekinuli suradnju koja je trajala od početka proljetnog dijela natjecanja.

Bobinec je imao solidne rezultate, u 14 kola upisano je 6 pobjeda uz 3 remija i 5 poraza, no očito da su recentni, nešto lošiji rezultati ostavili posljedicu na njegov trenerski status.

Posljednja tri prvenstvena kola Samoborce će tako u dvobojima protiv Vrapča i Lučkog (gostovanja) te domaćeg ispita protiv Vrbovca privremeno voditi dosadašnji Bobinčev suradnik s klupe i bivši igrač Željko Štulec.

4. NL središte Zagreb – B - 27. kolo Sutla – Laduč - Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:1)

Neugodan poraz prebrisali uvjerljivom pobjedom

4. NL središte Zagreb – B - 27. kolo
Sutla – Laduč - Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:1)

LADUČ – Igralište Stručinjak

Sudac: Šoufek (Novska)

Pomoćnici: Dabrović (Voćarica) i Pezić (Kutina)

Strijelci: 0:1 Ereiz(3), 0:2 Bišćan(72), 0:3 Višić(84)

SUTLA – LADUČ: Galić, Marić, Šikoronja, Šoštarić, Ljubek, Đeno, Janžić, Matejaš, Kunjas (od 72. Povh), Žižić, Glogović

Trener: Davor Orsag

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović (od 85. Galić), Krišto, Hasan, Brujić, Matošević, Višić, Aljinović (od 66. Bišćan), Ereiz, Škeva, Mohač (od 59. Kotarski)

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: David Ereiz (Tigar Sveta Nedjelja)

Neočekivani poraz u prošlom kolu igrači Tigra djelomično su prebrisali uvjerljivom pobjedom kod pretposljednje Sutle – Laduč. Već u 3. minuti gosti opravdavaju status favorita jer zahvaljujući Ereizu dolaze do prednosti od 0:1. Potvrdu pobjede igrači Ratka Ninkovića čekaju do posljednjih 15 – ak minuta jer tek onda s 2 nova gola (Bišćan te Višić) odlaze na nedohvatljivu razliku.

Nakon 27. kola vodi Zelina sa 71 bodom, 2. je Tigar Sveta Nedelja sa 66, dok je TOP na 6. mjestu s 43 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 27. kolo Moslavina – TOP 2:1 (2:0)

Na kraju nisu stigli do boda

Moslavina – TOP 2:1 (2:0)

KUTINA – Gradski stadion

Sudac: Iličić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Dolibašić (Velika Gorica) i De Villa (Križ)

Strijelci: 1:0 Lilovac(16), 2:0 Dajčar(20), 2:1 Ibrahimović(60)

MOSLAVINA: Kovačić, Losso, Grgić, Burić, Lilovac, Batarelo, Horvat (od 82. Kustec), Bajlović, Milinković, Dajčar (od 89. Jerković), Slekovac

Trener: Siniša Grubišić

TOP: Jankavić, Severec, Noršić (od 25. Garašić), Balen, Stepianc (od 78. Lovrinović), Holetić (od 58. Rupčić), Pagadur, Žuti (od 73. Marinović), Salopek, Delač, Ćaćić (od 58. Ibrahimović)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Dario Dajčar (Moslavina)

Zaliha od 2 gola iz prve polovice prvog poluvremena bila je dostatna ekipi Moslavine da u konačnici upiše minimalnu pobjedu. Lilovac u 16. te Dajčar u 20. minuti načeli su gosta koji je tek u nastavku smanjio preko Ibrahimovića kojem su za postizanje pogotka bile potrebne samo 2 minute u igri. U završnih pola sata igre domaćini su uspješno sačuvali prednost od jednog gola i s tri boda ostali na visokom trećem mjestu tablice. Kerestinčani unatoč porazu drže šesto.