Pomoćnici: Rožić i Kovač (oba iz Velike Gorice)

LEKENIK: Zagorac, Horvat (od 87. Kapac), Sekulić, Grgić, Kolarić, Matijević (od 46. Matić), Pasarić, Ivančić, Bunjevčević, Golub, Perusić

Trener: Viktor Špišić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pokrivač, Pavlica, Hasan, Matošević (od 82. Kurečki), Brujić, Galić, Bakšić (od 46. Mohač), Višić (od 87.Kotarski), Derkuća (od 46. Držić), Rak

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

S dva brza gola u prvom dijelu prvog poluvremena gosti iz Rakitja otišli su na nenadoknadivu prednost s kojom su u konačnici i slavili na gostovanju u Lekeniku. Višić je u 2. minuti doveo svoju momčad u prednost, a dvadesetak minuta kasnije „točku na i“ gostujuće predstave vrijedne tri boda postavlja Hasan.

Nakon trinaestog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 35 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 30, dok je TOP na 10. mjestu sa 16 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 13. kolo TOP – Libertas 4:0 (1:0)

I četvrta pobjeda uzastopce

TOP – Libertas 4:0 (1:0)

Sudac: Vuković

Pomoćnici: Škof i Posarić (svi iz Svetog Ivana Zeline)

Strijelci: 1:0 Kostanjski(14), 2:0 Knežević(52 – ag), 3:0 Žuti(61), 4:0 Kostanjski(67)

TOP: Vidović, Jakovljević, A. Maravić (od 56. Ibrahimović), Makarun (od 56. Delač), Garašić (od 70. Kufek), Stepinac (od 62. P. Maravić), Salopek (od 62. Pagadur), Balen, Žuti (od 62. Runtas), Kostanjski (od 70. Lovrinović)

Trener: Milan Marinić

LIBERTAS: Komljenović, Roguja, Mat. Filipović 5,5 (od 71. Medner), V. Crnojević (od 23. Kovačević), Mar. Crnojević, Knežević, Krunić, Ivičić, Mar. Filipović, Dusi,

Poturica (od 56. Mudri-Brežni)

Trener: Boris Horvat

Igrač susreta: Filip Kostanjski (TOP)

I četvrto kolo zaredom igrači TOP–a upisuju pobjedu, zadržavajući dobar ritam koji ih je u posljednjih nekoliko kola od borbe za ostanak doveo do praga sredine tablice. Ključan igrač u pobjedi protiv gosta iz Novske bio je Filip Kostanjski koji je od 4 domaća gola zaslužan za njih 2. Gosti su nespretno jednog spremili sami sebi (Knežević u 52.), dok se u listu strijelaca za domaće upisao i Žuti. U sljedećem kolu na noge TOP – u dolazi drugoplasirani Naftaš Ivanić pa će to biti dobar ispit za domaće nogometaše i potvrdu trenutačne forme.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 13. kolo

Porazi Kobri i Zrinskog u gostima

Lomnica - HNK Kobre Samobor 3:1

(KLjajić '48, '77, '87; Bišćan '28)

Sava (D) – Zrinski 2:0

(Ištuk '34 - ag, Blažević '60)

Nakon trinaestog kola vodi Inker s 34 boda, drugi je Turopoljac s 28, Zrinski je treći s 24, dok su GNK Kobre Samobor na petom mjestu s 22 boda.

1. županijska nogometna liga jug – 11. kolo

Pobjede Sloge i Bestovja, porazi Otočana i Novaka

Sloga Suza (O) – Brcko 5:1

(Majhen '4, Kunej '34, Pancer '70, Filipović '82, Bevanda '90; Križanović '25)

Bestovje – Donja Kupčina 2:0

(Bartol '75, '90)

Novaki – Vatrogasac (Z) 1:4

(Jurić '62; Kontić '7, Krstanović '29, '34, Matanović '45)

Samoborski Otok – Jamnica 0:3

(Vujanić '47, Žlebački '65, Pavek '72)

Nakon jedanaestog kola vodi Bestovje s 26 bodova, 2. je Jamnica s 25, Sloga SU ZA je 7. sa 17 bodova, Samoborski Otok je na 12. mjestu s 5, dok su Novaki 13. s 4 boda.