3. NL Centar - 20. kolo Samobor - Bistra 2:1 (2:0)

Pomoćnici: Mrkoci (Mraclin) i Martić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Jakopić(22 – ag), 2:0 A. Regović(31), 2:1 Jolić(81 – 11m)

SAMOBOR: Klemenčić, Vujić (od 73. Čerkez), Husinec, Ašanin, Guliš, Karković, Balen (od 46. Kulenović), A. Regović, Mršić (od 46. Zelenika), Brdek (od 84. Mamić), Krajačić (od 73. Frković)

Trener: Dražen Bobinac

BISTRA: Maglica, Jakopić, Minković, Šinko, Brezec, Jolić, Pavlović (od 12. Kereša), Ljubić (od 88. Šimrak), Matoš, Mandić (od 46. Hlup), Vodopija

Trener: Renato Jurčec

Igrač utakmice: Antonio Regović (Samobor)

Domaću mini seriju (2 utakmice u razmaku od 3 dana) Samoborci su zaključili na najbolji mogući način i nakon Segeste u srijedu ponovno su upisali pobjedu s minimalnih 2:1, ovoga puta protiv momčadi Bistre. Goste je u probleme nakon dvadesetak minuta igre nespretno reagiravši gurnuo Jakopić, matiravši vlastitog vratara Maglicu. Do predaha suradnja Brdeka i Regovića rezultirala je povećanjem domaće prednosti. U nastavku gosti dolaze do počasnog gola, nakon što je u 81. minuti kazneni udarac realizirao Jolić.

Nakon 20. kola vodi Karlovac s 48 bodova, drugo je Lučko s 42, Samobor je peti s 35, dok je Sava na 18. mjestu s 14 bodova.

3. NL Centar - 20. kolo Sava Strmec – Lukavec 2:2 (0:2)

Od 0:2 ipak stigli do boda

Sava Strmec – Lukavec 2:2 (0:2)

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Debogović (Bijela Gorica)

Pomoćnici: Jakopec i Radić (oba iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Grozdek(12), 0:2 Cimeša(42), 1:2 Moštak(58), 2:2 Horvatinec(74)

SAVA STRMEC: Đurđek, Tušek, Marić, Brkić, Kos, Šintić (od 35. Plojović – Beriša), Vidović (od 82. Smith), Kostanjski (od 46. Ledinski), Horvatinec, Srpak, Moštak (od 82. Vrančić)

LUKAVEC: Anić, Žuljević (od 32. Ostojić), Marko Grdenić, Vujičić (od 51. Vidaković), Grozdek, Cimeša (od 68. Quni), Marijan Grdenić, Adžaga, Povoljnak, Talan, Banić

Trener: Slaven Batovanja

Crveni karton: Marko Grdenić (49)

Igrač utakmice: Ivan Horvatinec (Sava Strmec)

S 0:2 do boda kratka je rekapitulacija susreta Save i Lukavca u nedjeljnom srazu na Lazini. Gosti bolji u prvom dijelu, koji zahvaljujući pogocima Grozdeka i Cimeša završavaju s vodstvom od 0:2. Savin preokret započinje na samom početku drugog dijela kad izravni crveni dobiva gostujući Grdenić pa s igračem više domaćini kreću na sve ili ništa. Već u 58. Moštak smanjuje vodstvo Lukavca na minimum, a u 74. minuti Horvatinec vraća stvari na početak. Do još jednog gola koji bi ih približio na samo bod razlike od pretposljednjeg Vrbovca, nažalost, nogometaši Save ipak nisu uspjeli doći i tako kreirati potpuni rezultatski preokret.

1. županijska nogometna liga zapad – 17. kolo

Bestovje teško porazilo Otočane

Novaki - Sloga SU – ZA (O) 1:1

(Gojević '90; Markota '10)

Samoborski Otok - Bestovje 0:3

(Bartol '8, '90, Regvar '45)

Nakon 17. kola vodi Sava (D) s 44 boda, 2. je Pušća s 41, Sloga - Suza (O) je 6. s 29 bodova, Samoborski Otok je 11. s 13, Novaki su na 13. mjestu s 11, koliko ima i 14. Bestovje.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 17. kolo

Zrinski poražen u Rakovom Potoku

Bregana - Polet (B) 1:1

(Ivanović '43; Matušin '7)

Klokočevac - Mladost (O) 2:3

(Sodič '59, Beloša '71; Kos '34, Crepulja '43, Bedeković '56)

Rakov Potok - Zrinski 1:0

(Šporčić '52)

Nakon 17. kola vodi Jaska Vinogradar s 43 boda, druga je Lomnica s 42, Rakov Potok je 4. s 29 bodova, Zrinski je na 6. mjestu s 26, Bregana je 11. s 22, dok je Klokočevac na 14. mjestu s 14 bodova.