Moslavac - Tigar Sveta Nedelja 1:1 (0:1)

Pomoćnici: Bukovčan (Cubinec) i Anić (Križ)

Strijelci: 0:1 Višić(36), 1:1 Sabljak(76)

MOSLAVAC: Sliško, Sertić, Burić, Ždinjak (od 88. Cink), Dolenčić (od 56. Pavlović), Korečić, Kusuran (od 90. Bartolić), Krznarić, Sabljak (od 88. Acel), Hrnčević (od 56. Bekavac), Filipović

Trener: Davor Kunert

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pavlica (od 44. Erceg, od 46. Kurečki), Galić, Bakšić (od 46. Mohač), Hasan, Matošević, Derkuća (od 46. Držić), Rak (od 78. Kotarski), Kukrika, Brujić, Višić

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Dario Sabljak (Moslavac)

Nakon Rugvice Save i igračima Moslavca uspjelo je zaustaviti vodeću momčad prvenstva te ju limitirati samo na jedan osvojeni bod. Činilo se da će kvalitetniji gosti doći do pobjede jer ih je već po starom dobrom običaju u prednost od 0:1 doveo Luka Višić, svojim već jubilarnim, desetim golom u sezoni. Domaćini su ipak pokazali da imaju igru i za najbolje momčadi u ligi pa u 76. minuti na konačnih 1:1 izjednačava Sabljak i svojoj momčadi donosi veliki bod.

Nakon jedanaestog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 29 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 24, dok je TOP na 10. mjestu s 10 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 11. kolo TOP – Gradići 3:1 (1:0)

TOP konačno počeo vezati pobjede

TOP – Gradići 3:1 (1:0)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Golubić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Anđel (Velika Gorica) i Škof (Sveti Ivan Zelina)

Strijelci: 1:0 Kostanjski(9), 2:0 Garašić(63), 3:0 Žuti(76 – 11m), 3:1 Brzović(90 – 11m)

TOP: Jankavić, A. Maravić (od 55. Delač), Salopek (od 82. Kufek), Balen, Makarun (od 55. Garašić), Stepinac (od 82. Lovrinović), Ibrahimović (od 69. P. Maravić), Kostanjski (od 69. Pagadur), Vidović, Jakovljević, Žuti

Trener: Milan Marinić

GRADIĆI: Dražić, Brzović, D. Posavec, Harnzagić (od 66. Hrženjak), Čačić (od 46. Pralas), Koleš (od 66. Šuman), P. Posavec , Krstanović, Vojnić (od 56. Cerovski), Sudar (od

78. Lukač), Badrić (od 46. Mustafa Kaseem)

Trener: Zoran Tomčić

Igrač susreta: Antonio Vidović (TOP)

Potvrda bolje forme igrača TOP–a stigla je drugom vezanom pobjedom, ovoga puta deblji kraj su izvukli igrači iz Kutine. Vodstvo za domaćina dolazi već u 9. minuti kad se kroz gostujuću obranu prošetao Kostanjski i zaobišao vratara za 1:0. Na novi pogodak domaćina čekalo se do sredine drugog dijela. Nakon što su igrači Moslavine pogodili okvir vrata, domaćini izvode brzu kontru koju u 2:0 pretvara Garašić. Desetak minuta kasnije u Moslavinih 16 metara srušen je Delač, a realizator udarca s bijele točke je Žuti. Gosti u sudačkoj nadoknadi ublažavaju poraz, također s kreča za finalnih 3:1 precizan je Brzović.