3. NL Centar - 6. kolo Zelina - Samobor 4:0 (1:0)

Pomoćnici: Aščić (Velika Gorica i Mazal (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Colarić(5), 2:0 Ovčar(57), 3:0 Husnjak(59), 4:0 Colarić(65)

ZELINA: Picak, Haramina, Garić, Košćec (od 63. I Horvat), Hoglin, Simeunović, Karamatić (od 82. Kordej), Camara (od 63. Ljubitić), Ovčar (od 74. D. Horvat), Husnjak, Colarić (od 82. Marelja)

Trener: Boris Perković

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 64. Pezo), A. Regović, Ašanin, Kulenović (od 60. Plehan), Guliš (od 60. Artuković), Čerkez, K. Regović, Brdarić (od 54. Lovrić), Husinec (od 60. Karković), Brdek

Igrač utakmice: Josip Colarić (Zelina)

Loš nastup igrača Samobora, osim s 4 primljena gola, nagrađen je i s kaznenim treningom u nedjelju ujutro, dan nakon susreta u kojem su domaćini iz Zeline lagano upisali uvjerljivu pobjedu. Za goste su kola krenula nizbrdo već u 5. minuti kad je Colarić okružen s 2 igrača pronašao put do samoborske mreže. Gosti su s minimalnim minusom izdržali do sredine nastavka, a onda u razmaku od deset minuta inkasirali tri gola (strijelci Ovčar, Husnjak i još jednom Colarić) za već 4. prvenstveni poraz iz šest odigranih kola.

Nakon šestog kola vodi Zagorec s 15 bodova, druga je Segesta s 14, Samobor je 17. s 4, dok je Sava posljednja 18. s 3 boda.

3. NL Centar - 6. kolo Segesta - Sava Strmec 2:0 (2:0)

Domaćin je ipak bio preveliki zalogaj

Segesta - Sava Strmec 2:0 (2:0)

SISAK – Igralište Gradski stadion

Sudac: Jerneić (Zabok)

Pomoćnici: Horvat (Dubrovčan) i Šaško (Popovača)

Strijelci: 1:0 Mihaljević(22), 2:0 Martinović(36)

SEGESTA: Skender, Kopić, Mihaljević (od 78. Solomun), Živčić, Zlatunić (od 68. Kesić), Costa Lima (od 50. Vučak), Martinović (od 50. Pličanić), Radošević, Durak (od 68. Burmudžija), Kapac, Bertina

Trener: Zoran Buinac

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Brkić (od 83. Bakula), Krišto, Petravić (od 46. Kovač), Mamić, Šintic (od 46. Orji), Grofelnik, Sečenj (od 46. Nakić), Horvatinec (od 79. Ledinski), Kovačić

Igrač utakmice: Filip Mihaljević (Segesta)

Novi „teškaš“ bio je pretežak zadatak za igrače Save koji se iz Siska vraćaju s 2:0 porazom. Nakon što su srušili lidera prvenstva prošlo kolo, gosti nisu imali snage za novo iznenađenje. Drugoplasirana momčad lige Segesta u prvih je 45. minuta s 2 pogotka, koja su djelo Mihaljevića i Martinovića, riješila pitanje pobjednika.

4. NL središte Zagreb – B - 7. kolo TOP – Jaska Vinogradar 0:4 (0:2)

Nije pomogla ni smjena trenera

4. NL središte Zagreb – B - 7. kolo
TOP – Jaska Vinogradar 0:4 (0:2)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Lacković (Jablanovec)

Pomoćnici: Šimunjak (Zaprešić) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 0:1 Nad(27), 0:2 Kordić(38), 0:3 Krnjus(72 – 11m), 0:4 Kopić(86)

TOP: Jankavić, Severec, Vidović (od 55. Kostanjski), Salopek, Žuti, Delač (od 70. Lovrinović), Runtas (od 55. Maravić), Ibrahimović, Balen, Garašić (od 66. Rupčić), Pagadur

Trener: Milan Marinić

JASKA VINOGRADAR: Braje, Španić, Krnjus, Mićunović, Kelava (od 44. Bašić), Kordić (od 89. Fabijanić), Nad, Mišćin, Kosanović (od 85. Lukina), Obradović (od 70. Kopić), Meter

Trener: Sanjin Lucijanić

Igrač susreta: Tvrtko Nad (Jaska Vinogradar)

Ni promjena na trenerskoj klupi domaćina nije urodila plodom, igrači TOP-a su upisali novi, ovoga puta uvjerljivi poraz od gosta iz Jastrebarskog. Prvi dio zaključen je vodstvom gosta od 0:2 koji je u dva navrata iskoristio kikseve u domaćoj obrani. U nastavku Jankavić pred napadima Jaske Vinogradara kapitulira još 2 puta, iz igre je strijelac bio Kopić, dok je s bijele točke mrežu TOP – a pogodio Krnjus.

Nakon sedmog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 21 bodom, drugi je Mraclin sa 16, dok je TOP na 14. mjestu s 3 boda.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 7. kolo

Samoborske Kobre okrenule protiv susjeda

HNK Kobre Samobor – Zrinski 2:1

(Sodič '79, '90; F. Škacan '39)

Nakon sedmog kola vodi Inker s 21 bodom, 2. je Kloštar sa 16, Zrinski je na 3. mjestu s 15, dok su GNK Kobre Samobor 6. s 13 bodova.

1. županijska nogometna liga jug – 5. kolo

Čista desetka Bestovja, poraz Otočana

Sloga Suza (O) – Buna 1:2

(Barić '58; Zlodi '19, '68)

Bestovje – Ostrna 10:0

(Miloloža '13, Regvar '18, Jedvaj '39, Martić '56, Bartol '61, Burnik '70, '75, Kalingar '72, '85, Kocijan '84)

Novaki – Dinamo Hidrel 2:3

(Pezer '32, Selman '48; Ivančić '3 - ag, Kadoić '12, Džolić '79)

Donja Zelina – Samoborski Otok 1:0

(Osladić '5)

Nakon petog kola vode Bestovje i Jamnica i s po 13 bodova, Sloga SU ZA je 6. sa 7, dok su Novaki i Samoborski Otok na 11. i 13. mjestu s po 4 boda.