4. NL središte Zagreb – B - 24. kolo Mraclin - Tigar Sveta Nedelja 2:4 (1:0)

MRACLIN – SRC Nova graba

Gledatelja 150

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Bukovčan (Cubinec) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 1:0 Kaurin(27), 1:1 Bišćan(79), 1:2 Aljinović(82), 2:2 Hajduk(83 – 11m), 2:3 Bišćan(85), 2:4 Brujić(90)

MRACLIN: Crnolatec, Debijađi, Domitrović, Dandić, Budimir, Lučić, Dadović, Klarić, Kaurin (od 89. Vidović), Hajduk, Kos (od 83. Cvetnić)

Trener: Goran Jelavić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Bošnjak (od 75. Filipović), Matošević, Kotarski (od 52. Mohač), Škeva, Brujić, Galić, Bišćan (od 90. Aljinović), Višić

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Fran Bišćan (Tigar Sveta Nedjelja)

Uz dosta muke, golovima tek u posljednjih 20 – ak minuta igre igrači Tigra nastavili su pobjednički niz u derbiju kola protiv trećeplasiranog Mraclina. Domaćini su bolje otvorili susret, poveli nakon prekida u 27. minuti igre i to minimalno vodstvo branili sve do 79. minuti. Tada se gostima otvorila „špina“ pa prvo golovima Bišćana i Aljinovića dolaze u prednost koju domaćini u 83. minuti poravnavaju nakon dosuđene najstrože kazne. Raspoložene goste je to dodatno nabrijalo pa s nova dva gola (ponovno Bišćan te u sudačkom dodatku Brujić) na kraju uvjerljivo slave jubilarnu 20. prvenstvenu pobjedu.

4. NL središte Zagreb – B - 24. kolo TOP – Sutla – Laduč 2:1 (0:1)

Domaći u nastavku preokrenuli za tri boda

TOP – Sutla – Laduč 2:1 (0:1)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: List (Vrbovec)

Pomoćnici: Deverić i Sučec (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Šoštarić(4 – 11m), 1:1 Pagadur(52), 2:1 Holetić(66)

TOP: Jurić, Noršić, Salopek, Delač (od 90. M. Derdić), Žuti, Balen, Garašić (od 65. Severec), Stepinac (od 56. Rupčić), Lovrinović (od 46. Ibrahimović), Pagadur, Marinović (od 46. Holetić)

Trener: Tomislav Jakopec

SUTLA – LADUČ: Margetić, Vorih, Matejaš, Šoštarić, Ljubek (od 70. Kunjas), Geršak (od 70. Jozić), Šikoronja (od 75. Žižić), Glogović, Đeno, Štih (od 84. Povh), Turk

Trener: Davor Orsag

Igrač susreta: Karlo Pagadur (TOP)

Unatoč ranom rezultatskom minusu od 4. minute domaćini su u nastavku susreta u Kerestincu preokrenuli negativan skor na semaforu te u konačnici upisali minimalnu pobjedu. Šoštarićev jedanaesterac iz 4. minute u 52. anulirao je Pagadur zabivši glavom nakon kornera, a desetak minuta nakon izjednačenja za novu loptu u gostujućoj mreži zaslužan je Holetić koji efektno iz daljine svladava gostujućeg vratara Margetića. Do kraja utakmice domaća pobjeda mogla je biti i uvjerljivija, no ziceri pred vratima Sutle – Laduča ostaju neiskorišteni.

Nakon 24. kola vodi Zelina sa 62 boda, 2. je Tigar Sveta Nedjelja sa 60, dok je TOP na 6. mjestu s 40 bodova.