Pomoćnici: Lalić (Sisak) i Jovanović (Novska)

Strijelci: 1:0 Hajduk(12), 2:0 Marjanović(22), 2:1 Budimir (54 – ag)

MRACLIN: Pavlović, Marjanović, Debijađi, Domitrović, Lučić, Golubić (od 46. Mijatović), Hajduk (od 90. Cvetnić), Budimir, Koleš (od 21. Kos), Radoš, Kaurin (od 89. Vidović)

Trener: Goran Jelavić

TOP: Jankavić, Noršić, Holetić, Ćaćić, Delač, Pagadur, Salopek, Ibrahimović, Balen, Rupčić, Stepinac (od 73. Marinović)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Igor Hajduk (Mraclin)

Niz od četiri pobjede ekipe iz Kerestinca zaustavljen je na gostovanju u Mraclinu. Domaćini golovima iz 12. minute (Hajduk) i 22. (Marjanović) već u prvoj polovici prvog dijela odlaze na solidnih 2:0. Gost sredinom nastavka smanjuje domaću prednost i to zahvaljujući domaćem igraču Budimiru koji nespretnom reakcijom matira vlastitog vratara. Više takvih reakcija u domaćih 16 metara nažalost igrača TOP – a nije bilo pa Mraclin upisuje minimalnu, ali zasluženu pobjedu.

Nakon 21. kola vodi Zelina s 53 boda, 2. je Tigar Sveta Nedelja s 51, dok je TOP na 6. mjestu s 34 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 21. kolo Tigar Sveta Nedelja – Croatia (H) 6:3 (3:2)

Fluka bezuspješno unosio neizvjesnost

Tigar Sveta Nedelja – Croatia (H) 6:3 (3:2)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Mikšec (Zagreb)

Pomoćnici: Bukovčan (Cubinec) i Jantoljak (Vrbovec)

Strijelci: 0:1 Fluka(1), 0:2 Fluka(4), 1:2 Brujić(17), 2:2 Višić(41), 3:2 Višić(43), 4:2 Hasan(49), 4:3 Fluka(53), 5:3 Mohač(70), 6:3 Višić(80)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Kotarski (od 81. Bakšić), Bišćan (od 78. Aljinović), Bošnjak, Škeva, Hasan, Matošević (od 64. Mohač), Brujić, Galić, Višić

Trener: Ratko Ninković

CROATIA HRAŠĆE: Kralj (od 12. Pintar), Domitrović (od 74. Maloseja), Pekčec, Jelovečki, Fluka (od 86. Horvat), Lukić (od 62. Pajač), Kyryk, Sever, Steković, Lončar, Mrazović (od 46. Pižir)

Trener: Vladimir Sever

Crveni karton: Pižir(86)

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Nakon šokantnog početka (0:2 u u 4. minuti) igrači Tigra uspjeli su se vratiti u meč te u konačnici uvjerljivo slaviti novu prvenstvenu pobjedu. Gostujući Ivan Fluka je u 1. i 4. minuti zamrznuo domaće gledatelje koje su do poluvremena Brujić jednom te Višić u dva navrata vratili u radnu temperaturu.

Kada je početkom nastavka za 4:2 pogodio Hasan činilo se da je mukama domaćina kraj. No, ubrzo Fluka treći put trese domaću mrežu i ponovno vraća neizvjesnost u dvoboj. Bez pomoći suigrača gostujući napadač sam nije mogao više od toga pa ubrzo Mohač te još jednom (za hat - trick) Višić potvrđuju 17. prvenstveno slavlje momčadi iz Svete Nedelje.