4. NL središte Zagreb – B - 26. kolo Libertas - Tigar Sveta Nedelja 4:3 (3:3)

Libertas - Tigar Sveta Nedelja 4:3 (3:3)

NOVSKA – Gradski stadion

Sudac: Mikšec (Zagreb)

Pomoćnici: De Villa (Križ) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 0:1 Škeva(8), 1:1 Verić(12), 2:1 Đusi(16 – 11m), 2:2 Aljinović(23), 3:2 I. Kovačević(27), 3:3 Hasan(44), 4:3 Verić(58)

LIBERTAS: Komljenović, Gršić (od 82. Hajdinović), Beljan, Crnojević (od 48. Šakić), Galešić, G. Kovačević (od 75. Mudri), I. Kovačević, Verić, Rogulja (od 46. Mijadžiković), Đusi, Jagatić

Trener: Marko Musić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Bošnjak (od 75. Filipović), Matošević, Kotarski (od 52. Mohač), Škeva, Brujić, Galić, Bišćan (od 90. Aljinović), Višić

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Ivan Kovačević (Libertas)

Neočekivan poraz Tigra Svete Nedelje kod tek 14. momčadi na tablici znači da će gotovo nemoguće biti uloviti vodeću Zelinu koja uz sjajnu formu sada pred igračima iz Svete Nedelje ima i 5 bodova „fore“. Vatrenih prvih 45 minuta u Novskoj ponudilo je čak 6 golova, pravilno raspoređenih po 3 u svakoj mreži. Gosti su bolje otvorili meč, poveli golom Škeve, no domaćini već do 16. minute imaju prednost na svojoj strani. Za goste zatim Aljinović i malo prije odmora Hasan, a za domaće Kovačević postižu golove za neriješeno prije odlaska na predah. Nastavak puno siromašniji, sa samo jednim golom u gostujućoj mreži koja je u konačnici značila i minimalnu pobjedu domaćeg Libertasa.

Nakon 26. kola vodi Zelina sa 68 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedelja sa 63, dok je TOP na 6. mjestu s 43 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 26. kolo Zelina - TOP 3:0 (1:0)

Lider ipak bio pretvrd orah

Zelina - TOP 3:0 (1:0)

SVETI IVAN ZELINA – Gradski stadion

Sudac: Čerkez

Pomoćnici: Bukovčan i Jantoljak (svi iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 Ovčar(4 – 11m), 2:0 Šaško(73), 3:0 Slišković(78)

ZELINA: Picak, Haramina, Garić, Kukrika, Đonlić (od 66. Šaško), Košćec (od 46. Milas), Simeunović (od 89. Grabovac), Skaramuca, Slišković, Karamatić, Ovčar

Trener: Boris Perković

TOP: Jankavić, Severec (od 27. Ibrahimović), Noršić, Ćaćaći, Balen, Garašić (od 59. Rupčić), Stepinac (od 77. Lovrinović), Holetić (od 54. Marinović), Salopek, Delač, Žuti

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Josip Haramina (Zelina)

Lider prvenstva bio je pretvrd orah za momčad iz Kerestinca. Domaćini rano dolaze u početno vodstvo, već u 4. minuti s bijele točke Jankavića je nemoćnim učinio Ovčar. Prije toga rukom u svojih 16 metara igrao je Garašić. Igrači Zeline kontrolirali su igru, pogađali okvire vrata pa je rezultatska neizvjesnost trajala sve do 73. minute kad Šaško bježi gostujućoj obrani i zaobilazi vratara TOP – a za povećanje rezultatske prednosti na 2:0. Ubrzo se i Slišković upisuje u listu strijelaca pa domaćini s nova tri boda ostaju na vrhu tablice.