3. NL Centar - 30. kolo Kurilovec – Samobor 0:0

Pomoćnici: Sušanj (Ogulin) i Martina Neralić (Karlovac)

KURILOVEC: Išek, Saiti (od 57. Ivković), Turkalj, Bakula (od 57. Selman), Pezo (od 57. Bradić; 85. Stojaković), Bolješić, Šarić, Završki, Ćosić, Blagoev (od 66. Artuković), Knežić

Trener: Senad Harambašić

SAMOBOR: Klemenčić, Mamić (od 85. Belak), Frković, Ašann, Balen (od 89. Kleščić), Husinec, Vujić, Zelenika (od 62. Strize), Mršić, Karković, Brdek

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Vilim Blagoev (Kurilovec)

Po prilikama skroman dvoboj odigrali su Kurilovec i Samobor na stadionu u Kurilovcu. U prvom dijelu opasniji domaćini, no udarac Blagoeva završava na okviru samoborskih vrata. Za goste prijeti tek Zelenika, ali njegov udarac uspješno brani Išek. Drugih 45 minuta donosi također po jednu priliku za obje momčadi, no početni rezultat ostaje nepromijenjen. Sve u svemu, vrlo skromna predstava obiju momčadi nagrađena je bodom.

Nakon 30. kola vodi Karlovac 1919 sa 75 bodova, drugo je Vrapče s 58, Samobor je 5. s 49 (-1 utakmica), dok je Sava Strmec na 13. mjestu s 35 boda.

3. NL Centar - 30. kolo Sava Strmec – Maksimir 2:1 (0:1)

pobijeđen i drugoplasirani Maksimir

Sava Strmec – Maksimir 2:1 (0:1)

STRMEC – SC Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Jerneić (Zabok)

Pomoćnici: Sumpor (Gornja Stubica) i Jušić (Gornja Gračenica)

Strijelci: 0:1 Hodak(16), 1:1 Horvatinec(55), 2:1 Plojović – Beriša(75 – 11m)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić, Kos, Regvar, Šintić (od 88. Kostanjski), Grofelnik (od 83. Smith), Manzin, Horvatinec (od 63. Plojović – Beriša), Srpak

MAKSIMIR: Kezerić, Gjurasek (od 75. Nikolić), Katona (od 75. Šebjanić), Kondres, Mršić, Mamić, Sečenj, Batistić, Rosandić, Krznar

Trener: Zoran Santrač

Igrač utakmice: Denis Plojović - Beriša (Sava Strmec)

Nova pobjeda Save, ovoga puta na Lazini pobijeđen je i drugoplasirani Maksimir. Nakon što je u 27. kolu svladan vodeći Karlovac, ni njegov prvi pratitelj nije mogao protiv zahuktalog domaćina koji je s nova tri boda skroz odmaknuo najugroženijim momčadima na dnu tablice. Gostima nije pomoglo ni to što su od 16. minute vodili 0:1 zahvaljujući golu Hodaka. U nastavku stiže preokret. Poletniji domaćini lagano su pretrčali goste (umorne od kup dvoboja preko tjedna) i zahvaljujući golovima Hodaka (55. minuta) i Plojović – Beriše s jedanaest metara 20 – ak minuta kasnije zasluženo uzeli još jedan veliki skalp u proljetnom dijelu sezone.