4. NL središte Zagreb – B - 12. kolo Tigar Sveta Nedelja – Stupnik 5:1 (2:1)

Tigar Sveta Nedelja – Stupnik 5:1 (2:1)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Svjantko (Novska)

Pomoćnici: Jovanović (Novska) i Baneković (Kutina)

Strijelci: 1:0 Višić(8), 1:1 Perić(25), 2:1 Brujić(39), 3:1 Brujić(73), 4:1 Mohač(80), 5:1 Višić(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pokrivač, Pavlica (Od 46. Kukrika), Hasan, Matošević (od 86. Jurić), Derkuća (od 46. Kurečki), Galić (Od 83. Kenda), Bakšić (od 46. Kotarski), Rak (Od 66. Mohač), Brujić, Višić

Trener: Ratko Ninković

STUPNIK: Madžar, Roguljić, Pranjić, Brkić, Kovačević, Karasman (od 64. Zelenika), Galić (od 81. Nemanić), Vlahović, Palić (od 74. Jozić), Adžemović, Perić

Trener: Siniša Roguljić

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedelja)

Vodeći Tigrovi samo su prvih 45 minuta imali rezultatskih nedoumica s momčadi iz Stupnika da bi u nastavku presudila kvaliteta kod domaćina koji je upisao uvjerljivu pobjedu. Višić u 8. minuti postiže svoj prvi gol, no Perić u 25. vraća stvari na početak. Konce u ruke nakon toga preuzima Brujić te golovima u 39. i 73. minuti igrači iz Rakitja odlaze na sigurnih 3:1. U zadnjih 10 minuta Mohač i još jednom Višić potvrđuju jubilarnu desetu prvenstvenu pobjedu.

Nakon dvanaestog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 32 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 27, dok je TOP na 11. mjestu s 13 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 12. kolo Croatia – TOP 1:3 (0:2)

Upisali i treću uzastopnu pobjedu

Croatia – TOP 1:3 (0:2)

HRASTJE – Igralište NK Croatia

Sudac: Hrgović (Zagreb)

Pomoćnici: Dolibašić (Velika Gorica) i Žakman (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Vidović(4), 0:2 Kostanjski(38), 0:3 Garašić(51), 1:3 Fikret(53)

CROATIA: Rozić, Kirik (od 73. Zmazek), Leskovar, F. Fiket, Komušar, Gotal, Lukić, Kuček (od 60. Horvat), Posavec (od 73. Sambol), Kruezi (od 46. Glibo), Miličević (od 68. Trcak)

Trener: Dražen Fulir

TOP: Jankavić, Vidović, Žuti (od 69. Runtas), Salopek (od 69. P. Mavravić), Jakovljević, Kostanjski (od 56. Delač), A. Mavravić (od 84. Kufek), Ibrahimović (od 46. Garašić), Balen, Makarun (od 56. Pagadur), Stepinac (od 84. Lovrinović)

Trener: Milan Marinić

Igrač susreta: Filip Kostanjski (TOP)

Nakon Topuskog i Gradića igrači TOP–a upisali su i treću uzastopnu pobjedu, u ovom kolu svladana je posljednja plasirana Croatia iz Hrastja. Kerestinčani su već u 4. minuti došli u prednost preko Vidovića, a istu je nakon pola sata igre udvostručio Kostanjski. Početkom nastavka sve nade domaćina pogotkom poništava Garašić, a jedini i utješni gol za Croatiu stiže preko Fikreta u 53. minuti.