3. NL Centar - 9. kolo Samobor – Dinamo (OO) 2:3 (1:0)

3. NL Centar - 9. kolo
Samobor – Dinamo (OO) 2:3 (1:0)

Sudac: Glavić

Pomoćnici: Jurčec i Petra Čabraja (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Husinec(45), 2:0 Kulenović(57), 2:1 Ćorić(60), 2:2 Ćorić(79), 2:3 Puntar(89)

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Ašanin, Husinec, Čerkez (od 89. A. Regović), Hanžek, Guliš (od 76. Artuković), K. Regović, Pezo (od 66. Lovrić), Kulenović (od 66. Brdek), Brdarić (od 76. Plehan)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Smith (od 59. Jurilj), Maričević, Kasumović, Vedriš (od 59. Kostelec), Puntar, Ćorić (od 90. Nagyszombaty), Ndao (od 89. Pršir), Bencetić, Adamić, Grgić

Trener: Dario Zanić

Igrač utakmice: Josip Ćorić (Dinamo OO)

Samoborci su imali sve, a na kraju nisu imali ništa. Vodstvo od 2:0 u posljednjih 30 minuta upropašteno je lošom igrom u obrani koja je inkasirala 3 gola pa svi bodovi odlaze u Odranski Obrež. U sučevom dodatku prvog dijela Husinec pogađa za 1:0, a kada je u 57. Kulenović povisio na dva razlike, sve je vodilo tome da će se upisati sigurna pobjeda. No, za goste je kapetanski odigrao Ćorić i golovima vratio rezultat u egal. Konačni šok za Samoborce dolazi u 89. minuti kada za potpuni preokret pogađa Puntar. U dugačkoj sudačkoj nadoknadi igrači Samobora pokušali su spasiti što se spasiti da, no dinamovci su se uspjeli obraniti i upisati minimalnu pobjedu.

Nakon devetog kola vodi Segesta s 23 bodova, drugi je Zagorec s 18, Sava Strmec je 14. s 9, dok je Samobor na 15. mjestu sa 7 bodova.

3. NL Centar - 9. kolo Sava Strmec – Bistra 2:0 (0:0)

Novom pobjedom pobjegli s dna tablice

Sava Strmec – Bistra 2:0 (0:0)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Medved (Ivanić Grad)

Pomoćnici: Štibohar (Zaprešić) i Deverić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Horvatinec(47), 2:0 Grofelnik(75)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Krišto, Suljić, Mamić, Šintić (od 68. Nakić), Grofelnik (od 86. Bakula), Kovač, Sečenj (od 46. Horvatinec), Kovačić, Plojović – Beriša (od 88. Petravić)

BISTRA: Maglica, Lovrić (od 54. Kadrić), Brezec, Zagmešter (od 80. Biruš), Iskrić, Nikšić (od 89. Šimrak), Mandić (od 80. Hlup), Kukec (od 54. Mraković), Bičanić, Jakopić

Trener: Renato Jurčec

Igrač utakmice: Ivan Horvatinec (Sava Strmec)

Novom domaćom pobjedom Strmčani su definitivno pobjegli s dna tablice, tri boda iz ovog kola dovoljna su za ukupno 14. mjesto. Još da se koji bod ulovi i na gostovanjima, situacija bi bila i bolja. No, što je, tu je. Gosti iz Bistre „pali“ su u drugih 45 minuta dvoboja na Lazini. Odmah u startu nastavka Horvatinec koristi dubinsku loptu Šintića i preciznim udarcem pogađa daljnji kut vratara Maglice. Strijelac prvog gola sudjelovao je i u drugom, lopta od njega krenula je prema Plojoviću – Beriši čiji udarac od tijela Grofelnika mijenja smjer i odsjeda u gostujućoj adresi za konačnih 2:0.