3. NL Centar - 12. kolo Samobor – Trešnjevka 4:1 (3:0)

3. NL Centar - 12. kolo
Samobor – Trešnjevka 4:1 (3:0)

Sudac: Bošnjak

Pomoćnici: Radić i Baković (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Čerkez(3), 2:0 Brdek(20), 3:0 Balen(42), 4:0 Pezo(47), 4:1 Burić(75 – 11m)

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Kulenović (od 73. Karković), Hanžek, Čerkez, Regović (od 90. Ašanin), Brdarić, Husinec, Artuković (od 73. Guliš), Pezo (od 84. Plehan), Brdek (od 84. Giason)

TREŠNJEVKA: Szczuka, Ainadou, Agatić, Tičak, Josipović (od 84. Hoffmann), Mioč (od 63. Mršic), Gašparić (od 46. Jelinić), Kelava (od 46. Pereža), Kčira, Burić (od 84. Savić), Puklin

Trener: Dario Jančić

Igrač utakmice: Moran Čerkez (Samobor)

Nakon četiri utakmice bez pobjede, Samoborci su konačno našli „žrtvu“ protiv koje će upisati treću prvenstvenu pobjedu. I to visoko pozicioniranu „žrtvu“, obzirom da su do ovog kola gosti iz Zagreba bili na 6. mjestu tablice. No, nogometaši Trešnjevke su već do odmora bili „bivši“, na spomenuti predah otišli su s 3 gola minusa. Prvi pogodak čekao se samo 3 minute (strijelac Čerkez), kojeg su još slijedili Brdek u 20. te Balen u 42. minuti. Bilo kakvu nadu u preokret u nastavku golom je odmah u 47. minuti odbacio Pezo. Do kraja susreta gosti su samo ublažili visoki poraz pogotkom s bijele točke 15 – tak minuta prije kraja dvoboja.

Nakon dvanaestog kola vodi Segesta s 29 bodova, drugi je Maksimir s 23, Samobor je 15. s 11, dok je Sava Strmec na 16. mjestu s 10 bodova.

3. NL Centar - 12. kolo Sava Strmec – HAŠK 0:3 (0:1)

Vež 189 minuta bez gola na Lazini

Sava Strmec – HAŠK 0:3 (0:1)

STRMEC – Sportski centar Lazina

Sudac: Petrunić (Zagradci)

Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Rataić (Draganići)

Strijelci: 0:1 Marić (6 – ag), 0:2 Ereiz(58), 0:3 Godić(70)

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Brkić, Suljić (od 46. V. Sečenj), Šintić, Grofelnik (od 46. Daggash Mubarak), Kovač (od 68. Poljak), Mamić, Eto Koumenyanou (od 46. Nakić), Kovačić, Plojović-Beriša

HAŠK: Alghamdi, Williams, Godić, Kuprešak (od 70. Došen), Rihtar, Matković (od 77. Baturina), Kopić, Barišić (od 55. Sviben), Bakić (od 70. Josić), Ereiz (od 77. Jurilj), Krajačić

Trener: Tadija Bekavac

Igrač utakmice: Gordan Godić (HAŠK)

Drugo kolo za redom Sava je svladana na vlastitom terenu pri čemu igrači Vladimira Tuwega u 180 minuta igre nisu postigli ni gol. Susret je u krivom smjeru usmjerio nesretnim autogolom Marić već u 6. minuti. Rani minus Strmčani nisu mogli anulirati do kraja prvog dijela (unatoč prigodama), a drugačije nije bilo niti u nastavku. Gosti su prelomili meč nakon prve trećine drugog dijela – u 58. Ereiz pokraj Đurđeka pogađa za 0:2, a desetak minuta kasnije sve je bilo gotovo kad Godić po treći put trese domaću mrežu za neugodnih 0:3.