4. NL središte Zagreb – B - 8. kolo Tigar Sveta Nedelja – Rugvica Sava 1976 1:1 (0:1)

Srećom, opet se "ukazao" Višić

4. NL središte Zagreb – B - 8. kolo
Tigar Sveta Nedelja – Rugvica Sava 1976 1:1 (0:1)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Rožić i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Pavlović(15), 1:1 Višić(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pokrivač, Kotarski (od 46. Držić), Pavlica (od 46. Kukrika), Hasan, Matošević (od 70. Mohač), Brujić, Galić, Bakšić (od 46. Rak), Višić, Erceg (od 46. Kovačec)

Trener: Ratko Ninković

RUGVICA SAVA 1976: Andrijanić, Kos, Baković, Josipović (od 81. Lović), Cetina, Mikulić, Pavlović (od 54. Penava), Milković, Razum (od 65. Benić), Pavlić (od 54. Guja), Agatić

Trener: Emanuel Benković

Crveni karton: Višić(90)

Igrač susreta: Robert Pavlović

Prvo posrtanje vodećih Tigrova dogodilo se u 8. kolu na domaćem terenu u derbiju kola protiv Rugvice. Rugvice koja je do posljednjih minuta vodila zahvaljujući ranom golu Pavlovića iz 15. minute susreta. No, u sudačkoj nadoknadi ponovno se za domaćine "ukazao" Višić, već 9. ove sezoni svoj momčadi prvi ovosezonski remi.

Nakon osmog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 22 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 18, dok je TOP na 14. mjestu s 4 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 8. kolo Mraclin - TOP 1:1 (1:1)

Upisali već četvrti remi sezone

Mraclin - TOP 1:1 (1:1)

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Dikić (Voloder)

Pomoćnici: Baneković i Krznarić

Strijelci: 0:1 Kostanjski(37), 1:1 Borovac(38)

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović (od 74. Debijađi), Domitrović, Rajić, Dandić, Dianežević (od 27. Matić), Borovac, Rakas (od 46. Smolković), Kaurin (od 74. Cvetnić), Hajduk, Godinić (od 46. Kos)

Trener: Tomislav Škrinjarić

TOP: Janković, Jakovljević, Severec, Salopek, Delač (od 81. Ibrahimović), Žuti, Lovrinović (od 52. Makarun), Kostanjski, Stepinac, Maravić (od 90. Kufek), Garašić

Trener: Dražen Posavac

Igrač susreta: Filip Kostanjski (TOP)

Na teškom gostovanju u Mraclinu momčad TOP–a upisala je već četvrti remi ove sezone, prvi nakon dva uzastopna poraza. Kostanjski je na asistenciju Maravića u 37. minuti spremio loptu iza leđa Crnolateca, no samo minutu kasnije konačni rezultat na susretu golom postavlja Borovac.