4. NL središte Zagreb – B - 1. kolo TOP – Vrbovec 3:4 (1:3)

TOP – Vrbovec 3:4 (1:3)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Korzo (Sisak)

Pomoćnici: Kuljanac (Vrginmost) i Krnic (Sisak)

Strijelci: 0:1 Dos Reganham(12), 0:2 Dos Reganham(16), 1:2 Delač(36), 1:3 Ferenčak(43), 2:3 M. Trošić(73 – ag), 3:3 Holetić(79), 3:4 Dos Reganham(90)

TOP: Jankavić, Vidović (od 63. Mustafić), Garašić (od 55. Lovrinović), Makarun (od 46. Rupčić), Runtas (od 46. Ibrahimović), Pagadur, Maravić (od 46. Holetić), Salopek, Balen, Žuti, Delač (od 55. Kostanjski)

Trener: Tomislav Jakopec

VRBOVEC: Eremija, Dias da Silva, Kobeščak, Frigan (od 71. Varga), Granđa (od 46. Sever), Ferenčak, Dos Reganham (od 90. Nemet), G. Trošić, M. Trošić, Dugec, Legin (od 46. Vreš)

Trener: Antun Pavlović

Crveni karton: Ferenščak(55)

Igrač susreta: Gabriel Dos Regahnam (Vrbovec)

U uzbudljivom dvoboju prvog kola u Kerestincu gledatelji su mogli vidjeti 7 golova i minimalnu pobjedu gosta koji je s igračem manje prvo izgubio 2 gola viška, da bi u sudačkoj nadoknadi Dos Reganham svojim trećim pogotkom sve bodove preusmjerio put Vrbovca. Brazilski napadač u redovima Vrbovca već je u prvih 15 – tak minuta pogocima iz kontri nagovijestio da će ovo biti njegov dan. Do odmora su još mreže tresli domaći Delač i gostujući Ferenčak pa na odmor gost odlazi s vodstvom od 1:3. U 55. minuti svoj dobar nastup Ferenčak kvari crveni kartonom, a domaćini osokoljeni igračem više kreću u borbu za bodove. U 73. autogolom prednost gosta pada na samo 2:3, a u 79. Holetić poravnava rezultat. U sudačkoj nadoknadi domaći su lovili totalni preokret, no rupu u obrani iskoristio je neuhvatljivi 21 – godišnji Brazilac i pogodio za slavlje igrača Vrbovca.

4. NL središte Zagreb – B - 1. kolo Mraclin - Tigar Sveta Nedelja 1:2 (1:0)

Tigrovi pjevajući iz Mraclina

Mraclin - Tigar Sveta Nedelja 1:2 (1:0)

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Radišić (Zaprešić)

Pomoćnici: Anić (Križ) i Bukovčan (Cebinec)

Strijelci: 1:0 Kaurin(15), 1:1 Višić(60), 1:2 Mohač(86 – 11m)

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović (od 70. Debijađi), J. Domitrović, Rajić, B. Dandić, Dianežević (od 61. Matić), Rakas (od 61. Smolković), Borovac (od 75. Cvetnić), Godinić (od 61. Harambašić), Hajduk, Kaurin (od 75. Kos)

Trener: Damir Milanović

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pokrivač, Hasan, Matošević (od 75. Mohač), Žugec (od 46. Kotarski), Brujić (od 85. Aljinović), Galić (od 70. Držić), Bakšić (od 46. Rak), Višić, Derkuća (od 46. Kurečki), Kukrika

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

Jedan od glavnih favorita za osvajanje naslova, Tigar Sveta Nedjelja, već je prvom kolu bio blizu „proklizavanja“ na gostujućem trenu u Mraclinu. Istoimeni domaćin bio je puno bolja momčad u prvih 45 minuta pa samo zahvaljujući promašajima Hajduka (18. i 42. minuta), na poluvrijeme odlaze s minimalnom prednošću jedinim pogotkom Kaurina iz 15. minute. Kvalitetniji gost budi se u nastavku te pa prvo prekrasnim golom Višića nakon sata igre (s ruba 16 m u suprotne rašlje) poravnava rezultat na 1:1, a onda pri kraja susreta, uz puno negodovanja domaćina na odluke suca Radišića, s bijele točke tri boda preciznim udarcem donosi Mohač.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 1. kolo

Soldo pripitomio samoborske Kobre

Zrinski – Meštrica 4:0

(Mataušić '1, '14, Runtas '44, Ivanović '90)

HNK Kobre Samobor – Inker Zaprešić 0:5

(Soldo '32, '62, '67, '79, Ovčarić '56 – AG)

3. NL Centar - 1. kolo Samobor – Gaj Mače 0:2 (0:1)

Samoborci loše krenuli u sezonu

3. NL Centar - 1. kolo
Samobor – Gaj Mače 0:2 (0:1)

Sudac: Ljeljak

Pomoćnici: Stanković i Jurčec (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Šoštarić(9), 0:2 Cvrtila(78)

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 64. Brdek), Giason (od 46. Kovačević), A. Regović, Ašanin, Guliš (od 75. Pezo), Krajačić (od 64. Kulenović), Čerkez, K. Regović, Husinec, Lovrić (od 64. Hanžek)

GAJ MAČE: Strahonja, Sambol (od 85. Sedak), Haramustek, Šaban, Aščić, Postonjski, Mazalović, Kovačić (od 64. Cvrtila), Baneković (od 46. Krpanec), Šoštarić (od 85. Dačnik), Komorski (od 45. Vukadin)

Trener: Marijan Glavica

Igrač utakmice: Tihomir Šoštarić (Gaj Mače)

Porazom od gosta iz Zagorja Samoborci su okončali premjerni nastup u novom prvenstvu. Mreže u Hebrangovoj mirovale su samo do 9. minute, tada Šoštarić sprema prvu loptu iza leđa domaćeg vratara Klemenčića. Domaćini u pokušavali sve da izjednače, uvođenjem 3 nova igrača u 64. minuti podignut je nivo trke i agresivnosti, no do ključa kako probiti vrata Gaja se nije moglo. Golom u 78. minuti (strijelac Cvrtila) gosti su u konačnici potvrdili 3 početna boda.

3. NL Centar - 1. kolo Sava Strmec – Lučko 0:2 (0:1)

Strmčani pokleknuli na početku sezone

Sava Strmec – Lučko 0:2 (0:1)

STRMEC – Igralište Lazina

Gledatelja 225

Sudac: Bujan (Guci Draganički)

Pomoćnici: Jurčević (Cetingrad) i Jakovac (Karlovac)

Strijelci: 0:1 Srpak(23), 0:2 Čičković(62)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić (od 78. Vrančić), Krišto, Suljić, Orji Chinagorom (od 46. Horvatinec), Šintić (od 85. Sečenj), Grofelnik (od 46. Petravić), Kovač, Nakić, Plojović – Beriša (od 62. Mamić)

LUČKO: Javor, Kerman, Musa, L. Pavlak (od 82. Fahad), Brekalo, M. Pavlak (od 62. Prenkpalaj), Čičković, Bubnić, Serdarušić, Jazvić, Srpak

Trener: Dražen Biškup

Igrač utakmice: Filip Srpak (Lučko)

I Strmčani su pokleknuli na svojoj Lazini, s dva gola razlike prvenstvo je bolje otvorio gost sa južnog dijela Zagreba. Po jedan gol u svakom poluvremenu, ponajviše zahvaljujući strijelcima Srpku i Čičkoviću, usmjerio je bodove van Strmca.