4. NL središte Zagreb – B - 14. kolo Libertas - Tigar Sveta Nedelja 0:6 (0:1)

Libertas - Tigar Sveta Nedelja 0:6 (0:1)

NOVSKA – Gradski stadion

Sudac: Rožanković (Glina)

Pomoćnici: Blažeković i Blagić (oba iz Siska)

Strijelci: 0:1 Brujić(37), 0:2 Mohač(60 – 11m), 0:3 Brujić(65), 0:4 Rak(75), 0:5 Brujić(73), 0:6 Brujić(83)

LIBERTAS: Komljenović, Rogulja (od 76. Medner), V. Crnojević (od 46. Kovačević), M. Crnojević, Verić (od 74. Mudri), Bajrić, Ivičić, Krunić (od 46. Mat. Filipović), Mar. Filipović, Poturica (od 46. Đusi), Mijadžiković

Trener: Boris Horvat

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pokrivač, Pavlica (od 83. Kukrika), Galić (Od 80. Kenda), Bakšić (od 46. Držić), Derkuća 46. Mohač), Rak (od 80. Kurečki), Hasan, Matošević, Brujić, Višić

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedelja)

Uvjerljivom pobjedom nad domaćim Libertasom igrači Ratka Ninkovića i matematički su kolo prije kraja jesenskog dijela prvenstva osigurali naslov jesenskog prvaka. U prvom dijelu gosti su se mučili sa žilavim domaćinom i na predah otišli samo s golom prednosti čiji je autor bio Brujić u 37. minuti susreta. Nastavak donosi "raspad" Libertasa koji je do posljednjeg sučeva zvižduka primio još 5 "komada". Brujić je bio strijelac još 3 gola, dok su po jedan postigli Mohač s bijele točke te Rak iz igre.

Nakon četrnaestog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 38 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 33, dok je TOP na 10. mjestu sa 16 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 14. kolo TOP – Naftaš Ivanić 1:3 (0:2)

Koncepcija se raspala već u 3. minuti

TOP – Naftaš Ivanić 1:3 (0:2)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Eminovski (Širinec)

Pomoćnici: Božiček (Gornja Gračenica) i Faletar (Popovača)

Strijelci: 0:1 Starčić(3), 0:2 Balen(16 – ag), 1:2 Ibrahimović(46), 1:3 Belavić(87)

TOP: Jankavić, Vidović, Jakovljević, Kostanjski, Balen, Makarun (od 46. Pagadur), Garašić, Stepinac (od 68. Runtas), Žuti (od 69. Lovrinović), Delač, Maravić (od 46. Ibrahimović)

Trener: Milan Marinić

NAFTAŠ IVANIĆ: Klarić, Ivanković, Slivar (od 58. Belavić), Hezler, Gašpar, Ćuni, Hadaš (od 90. Čančar), Krsnik, Ravlić (od 46. Sabolić), Miličević (od 90. Kunovec), Starčić (od 90. Pedljo)

Trener: Igor Ćorković

Igrač susreta: Juraj Starčić (Naftaš Ivanić)

Pobjednički niz momčadi iz Kerestinca prekinut je u dvoboju s drugoplasiranim Naftašom iz Ivanić Grada koji je domaću koncepciju uzdrmao već u 3. minuti. Starčić bježi pažnji obrane domaćina i postiže rani gol. Desetak minuta kasnije novi problem za domaćina - Balen nenamjerno vara svog golmana pa na semaforu sad svijetli 0:2. Momčad iz Kerestinca vraća se igru odmah početkom drugog dijela jer Ibrahimović nakon samo jedne prevedene minute u igri (zamijenio Maravića na poluvremenu) poentira za 1:2. Minimalni rezultatski manjak domaćini su željeli stići, no preveliki "propuh" u obrani gosti koriste u 87. minuti i golom Belavića ovjeravaju tri boda.