Pomoćnici: Jurčec i Jović (svi iz Zagreba)

SAMOBOR: Klemenčić, Matas (od 67. K. Regović), Čerkez, Brdarić, Pezo, Novak-Stanko, Brdek, Hasan, Kulenović (od 73. Severec), A. Regović (od 89. Razum), Krajačić (od 89. Kovačević)

Trener: Marko Pancirov

BISTRA: Maglica, Brezec, De Moura, Šturlan, Kereša (od 46. Dansuo), Hlup (od 46. Bajan), Ljubić, Jakopić, Knezović, Nwachukwu, Kukec(od 84. Bingula)

Trener: Srećko Mlinarić

Igrač utakmice: Domagoj Hasan (Samobor)

Druga „nula“ zaredom Samoboraca pokazuje da je novi trener Pancirov učvrstio do sada poroznu obranu (5 najlošija u ligi) pa je sada fokus na napadu koji treba početi donositi golove/pobjede. Najbolje prilike pred vratima Bistre imali su Krajačić i Regović, no ni situaciju „1 na 1“, niti udarac s 10 metara igrači Samobora nisu uspjeli završiti na željeni način. Za goste je pokušao Nwachukwu, no njegova prijetnja je blokirana i odbijena preko vrata Klemenčića.

Nakon dvadesetpetog kola vodi Segesta s 57 bodova, drugo je Lučko s 49, Samobor je 15. s 25, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 19 bodova.

3. NL Centar - 25. kolo Sava Strmec – Lukavec 2:0 (1:0)

Prekinuli veliki niz bez pobjede

Sava Strmec – Lukavec 2:0 (1:0)

STRMEC – Sportski centar Lazina

Gledatelja 200

Sudac: Vrljić

Pomoćnici: Žiger i Petra Čabraja (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Brkić(36), 2:0 Plojović – Beriša(59)

SAVA STRMEC: Đurdek, Brkić (od 66. Mamić), Krišto, Kovač, V. Sečenj, Karamatić (od 90. Žitković), Daggash Mubarak, Horvatinec (od 55. Grofelnik), Vidović, Suljić (od 55. Nakić), Plojović -Beriša (od 66. Jurić)

Trener: Ivan Piplica

LUKAVEC: Anić, Grdenić, Ostojić (od 74. Vidaković), Radović, Vukman (od 61. Bilić), Banić, Rašić, I. Grozdek, Zenko, A. Grozdek, Houdek (od 46. Cimeša)

Trener: Siniša Idrizi

Igrač utakmice: Petar Brkić (Sava Strmec)

Pobjedom 2:0 protiv Lukavca igrači Save prekinuli su niz od čak 15 utakmice (zadnje slavlje 8.10. protiv Bistre) u kojima nisu upisali 3 boda. S po jednim golom u svakom poluvremenu svladan je gost koji je prvi put pokleknuo u 36. minuti kad ga je načeo Brkić. Drugo kolo zaredom gol je postigao i Plojović – Beriša te tako potvrdio pobjedu kojom je momčad Save došla na samo bod razlike od 16. mjesta i Zeline, pozicije koja znači i ostanak u ligi.