3. NL Centar - 32. kolo Vrapče – Samobor 2:2 (0:0)

Vrapče – Samobor 2:2 (0:0)

ZAGREB – Igralište Vrapča

Sudac: Ješić (Sisak)

Pomoćnici: Vitković (Sisak) i Horvatinović (Petrinja)

Strijelci: 1:0 Diego(62), 1:1 Mršić(72), 1:2 Frković(74), 2:2 Markušić (83 – 11m)

VRAPČE: Ševerdija, Ćosić, Gracin (od 18. Pađen), Vučemilović, Kćira (od 60. Nikšić), Bošnjak (od 60. Bajan), Marić, Markušić, Tomšić, Houdek (od 60. Špišić), Diego

Trener: Denis Bezer

SAMOBOR: Klemenčić, Mamić (od 68. Strize), Frković, Regović, Guliš (od 85. Ašanin), Balen, Vujić, Čerkez (od 79. Kleščić), Husinec, Mršić (od 85. Belak), Karković

Trener: Željko Štulec

Igrač utakmice: Matija Frković (Samobor)

Derbi dvoboj 31. kola za novog trenera Samobora Željka Štuleca prošao je solidno, remijem 2:2. U dvoboju protiv drugoplasiranog Vrapča Samoborci su (poglavito u nastavku) pokazali dopadljivu igru koja je mogla biti nagrađena i pobjedom, no ipak se nešto pitalo i domaćine…

Nakon 60 minuta posta, Vrapče prvo preko Diega dolazi u minimalnu prednost. Gosti u razmaku od dvije minute (72. i 74.), zahvaljujući brzim akcijama koje završavaju Mršić i Frković, prednost prebacuju na svoju stranu, no domaćini iz ispravnog dosuđenog jedanaesterca (najstrožu kaznu izborio Tomšić, realizirao Markušić) u konačnici dolaze do boda.

Nakon 32. kola vodi Karlovac 1919 s 81 bodom, drugo je Vrapče sa 64, Samobor je 5. s 50 (-1 utakmica), dok je Sava Strmec na 9. mjestu s 41 bodom.

3. NL Centar - 32. kolo Sava Strmec – Ponikve 3:2 (1:1)

E, da su tako igrali cijelu sezonu...

Sava Strmec – Ponikve 3:2 (1:1)

STRMEC – SC Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Bujan (Guci Draganički)

Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Batušić (Cvetković)

Strijelci: 1:0 Horvatinec(9), 1:1 Fajdiga(16), 2:1 Regvar(54), 3:1 Regvar(55), 3:2 Benko(90)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Petravić, Kos, Regvar, Šintić (od 46. Kostanjski), Grofelnik (od 76. Motočić), Manzin, Horvatinec (od 70. Ledinski), Srpak, Plojović – Beriša (od 65. Vrančić)

PONIKVE: Petrčić, Brdsko (od 46. Ružička), Bilić, Žejavac, Ambruš (od 67. Bešlić), Atlija, Đopar, Benko, Jadek (od 79. Patrlj), Fajdiga (od 67. Bosiljevac), Koletić (od 79. Plehan)

Trener: Hrvoje Pipinić

Igrač utakmice: Ian Regvar (Sava Strmec)

Da su igrači Save ovako igrali od početka prvenstva, u Strmcu bi se sada hladio šampanjac... Učinak od 9 pobjeda u posljednjih 10 kola istovjetan je primjerice učinku novog prvaka Karlovca; samo to dovoljno govori kakve rezultate momčad Vladimira Tuwega ima u posljednje vrijeme. Na listi pobijeđenih u ovom kolu upisala se i ekipa Ponikvi. Nakon što je u prvih 15 minuta svaka momčad postigla po početni gol, odluka o pobjedniku stigla je početkom drugog dijela. Regvar je u razmaku od minute postigao 2 gola koje gosti više nisu mogli nadoknaditi. Posljednji gol za Ponikve pao je u sudačkom dodatku, no bez učinka na konačni rezultat.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 27. kolo

Klokočevac pobjedom prestigao Breganu!

Klokočevac - Turopoljac 4:1

(Tančak '8, Sodič '47, '83, Prelec '71; Horvat '88)

Klas - Zrinski 4:2

(Petir '35, Marić '45, '56, Gusak '58; Mataušić '21, '27)

Polet (B) - Rakov Potok 6:0

(Dejanović '4, Matušin '24, '77, Janječić '75, Šestak '79, Cvitanović '88)

Bregana - Vatrogasac 0:3

(Mirt '36, '42, Kulaš '60)

Nakon 27. kola vodi Jaska Vinogradar sa 73 bodova, druga je Lomnica sa 61, 5. je Zrinski s 40 bodova, Rakov Potok je 10. s 35 (-1 susret), Klokočevac je 12. s 29 (-1 susret), dok je Bregana na 13. mjestu s 28 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 27. kolo

Pobjede Novaka i Save, poraz Otočana

Novaki - Mladost (L) 4:1

(Matovina '6, Pšeničnjak '19, '58, Burnik '90; Bogdan '47)

Sava (D) - Bestovje 2:0

(Blažević '68, Dugonjić '80)

BSK - Samoborski Otok 4:3

(Strojnik '3, Novosel '47, '89, Žuvela '74; Šarić '37, '63, Librić '52)

Sloga SU-ZA (O) - Vrh 0:1

(Vucić '70)

Nakon 27. kola vodi Pušća s 68 bodova, 2. je Sava (D) sa 64, Sloga - Suza je na 7. mjestu s 39 bodova, Bestovje je 11. s 24, koliko ima i 12. Samoborski Otok, dok su Novaki na 14. mjestu s 17 bodova.