Pomoćnici: Blažeković i Krnic (oba iz Siska)

TOP: Jankavić, Vidović, Lovrinović (od 46. Makarun), Pagadur, Holetić (od 71.lbrahimović), Runtas, Salopek, Balen, Garašić (od 55. Kostanjski), Žuti, Delač (od 63. Maravić)

MOSLAVAC: Sliško, Sertić, Burić, Ždinjak (od 78.Pavlović), Dolenčić (od 46. Kusuran), Korečić, Krznarić, Hrnčević (od 81. Bartolić), Sabljak, Z. Filipović, Bekavac (od 78. A. Filipović)

Trener: Davor Kunert

Crveni karton: Salopek (75 – drugi žuti)

Igrač susreta: Mateo Jankavić (TOP)

Novak u ligi, Moslavac iz Popovače bio je bolja momčad u dvoboju s TOP–om, no domaćini su nekako uspjeli izvući remi i osvojiti drugi prvenstveni bod. Previše promašenih prigoda goste je moglo koštati nekim zalutalim metkom s domaće strane, no igrači domaćeg trenera Jakopeca, kao ni glavni sudac Rožanković svojom kvalitetom nisu bili na visini zadatka za ovaj stupanj natjecanja.

Nakon trećeg kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 9 bodova, drugi je Mraclin sa 6, dok je TOP na 13. mjestu s 2 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 3. kolo Topusko - Tigar Sveta Nedelja 0:4 (0:1)

Brujić i Tigrovi "rastrgali" domaćine

Topusko - Tigar Sveta Nedelja 0:4 (0:1)

TOPUSKO – Stadion NK Topusko

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Bukovčan (Cubinec) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 0:1 Brujić(21), 0:2 Kovačec(50), 0:3 Brujić(67), 0:4 Višić(75)

TOPUSKO: Petrović (od 87. Čorak), Jelekovac (od 87. Išek), Briješki (od 85. Putrić), Gomaz, Likarević (od 85. Plemenčić), B. Abramović, Komšić, Muža (od 87. Rakarić), Kirin, Ferderbar (od 63. D. Abramović), Ban

Trener: Igor Krmpotić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Derkuča (Od 46. Kukrika), Kotarski (od 77. Držić), Hasan, Rak (od 67. Mohač), Brujić, Galić, Bakšić (od 46. Matoševic), Višić (od 79. Kurečki), Erceg (od 46. Kovačec), Pokrivač

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedelja)

Pravu snagu momčadi iz Rakitja u ovoj sezoni prvi su osjetili igrači Topuskog koji su na svom terenu uvjerljivo poraženi s 0:4. Favorit za naslov poveo je u 21. minuti golom Brujića, a isti igrač sredinom nastavka povećava na 0:3. Između dva gola gostujućeg kapetana i „desetke“ mrežu domaćina pogodio je u 50. minuti i Kovačec. Svoj niz od 3 uzastopna kola s golom nastavio je i Višić u 75. minuti kad je postavio na konačnih 0:4. Poslije ove pobjede gosti su ostali osamljeni na vrhu tablice, jedini sa 100% - tnom uspješnošću. Koliko će ostali klubovi moći pratiti tempo „tigrova“ vidjeti će se ubrzo…