Pomoćnici: Kovač i Deverić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Garašić(50), 0:2 Ibrahimović(65)

LIBERTAS: Komljenović, Gršić (od 67. Mijadžiković), Ilić, Šakić, Beljan, Kovačević (od 59. Galešić), Kovačević (od 67. Rogulja), Verić, Đusi, Jagatić, Hadžić

TOP: Jankavić, Noršić, Holetić, Balen, Stepinac (od 87. Lovrinović), Žuti, Delač (od 74. Rupčić), Pagadur, Marinović (od 46. Garašić), Burić (od 46. Ibrahimović), Ćaćić

Trener: Tomislav Jakopec

Crveni karton: Garašić(90)

Igrač susreta: Domagoj Garašić (TOP)

Zahvaljujući „dugačkoj“ klupi momčad TOP–a nastavlja uspješno broditi kroz proljetni nastavak sezone. Četvrtu uzastopnu pobjedu igrači iz Kerestinca upisali su u Novskoj zahvaljujući zamjenama koji su početkom nastavka s dva gola prelomili dvoboj na stranu momčadi Tomislava Jakopca. Garašić, koji je zamijenio Marinovića, te Ibrahimović (umjesto Burića) u 50. i 65. minuti postigli su golove vrijedne nova tri boda i napretka s 6. na 5. mjesto tablice.

Nakon 20. kola vodi Zelina s 50 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedjelja s 48, dok je TOP na 5. mjestu s 34 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 20. kolo Naftaš Ivanić - Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:1)

Na krilima Višića do tri boda

Naftaš Ivanić - Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:1)

IVANIĆ GRAD – Igralište Sportski park Zelenjak

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Rožić (Velika Gorica) i Štibohar (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Višić(21), 0:2 Višić(64), 0:3 Bošnjak(90)

NAFTAŠ IVANIĆ: Banović (od 24. Klarić), Ivanković, Slivar, Tsutida, Krsnik (od 80. Belavić), Šeremet, Božić (od 46. Tadijanović), Hadaš (od 73. Vilella), Miličević, Čuni, Vrdoljak

Trener: Dario Zanić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Kenda (od 29. Bošnjak), Brujić, Galić, Bišćan, Matošević, Višić (od 84. Aljinović), Kotarski (od 88. Bakšić), Škeva

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Svojim 8. i 9. prvenstvenim golom, pravilno raspoređenim po poluvremenu, Luka Višić trasirao je put Tigru prema 16. prvenstvenoj pobjedi s kojom momčad iz Svete Nedjelja nastavlja lov za vodećom Zelinom. U listi strijelaca krilnom igraču domaćina u posljednjim trenucima susreta pridružio se i Bošnjak za uvjerljivih 0:3 na semaforu.

7. Cup Rudolf Perešin - Križ

Mlade samoborske snage uspješne

Mlade samoborske snage uspješne -1

U organizaciji Karate kluba Kik iz Križa održan je u nedjelju, 26. ožujka, 7. po redu Cup Rudolf Perešin na kojem je sudjelovao 471 natjecatelj iz 45 klubova Hrvatske i Mađarske.

Karate klub Samobor je na turniru sudjelovao sa šest natjecatelja, koji su se okitili s pet medalja.

Zlatno odličje je osvojio Viktor Šestan (učenici do 54 kg).

Srebrne medalje su osvojili Jakov Udovčić (mlađi kadeti do 49 kg) i Fran Jaklenec (kadeti do 63 kg), dok su se broncama okitili Nika Čabaj (mlađe kadetkinje do 49 kg) i Mihael Križetić (kadeti preko 70 kg).

Na turniru je nastupilo šest članova Karate kluba Bregana, a brončane medalje su osvojili Emilija Mustafić u kategoriji kadetkinja do 61 kg, Tin Svinjarić iu kategoriji kadeta do 52 kg, Mia Lovreković u kategoriji mlađih kadetkinja preko 64 kg i Lara Svinjarić u kategoriji učenica do 49 kg.

Dobar nastup imale su i Alisa Jurjević i Nika Zorko koje su ovom prilikom ostale bez medalje.

Mladim borcima iz Bregane ovaj turnir je poslužio kao priprema za državno prvenstvo koje će se održati za nešto više od mjesec dana.

3. NL Centar - 22. kolo Samobor – Maksimir 4:0 (2:0)

Kulenović i Husinec za nova tri boda

3. NL Centar - 22. kolo
Samobor – Maksimir 4:0 (2:0)

Sudac: Medved (Ivanić Grad)

Pomoćnici: Aščić (Dugo Selo) i Bergovac (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Kulenović(22), 2:0 Husinec(29), 3:0 Husinec(51 – 11m), 4:0 Kulenović(89)

SAMOBOR: Klemenčić, Čerkez (od 69. Belak), Husinec, Vujić, Karković, Mamić (od 69. Kleščić), Regović, Mršić (od 77. Strize), Kulenović, Krajačić (od 69. Zelenika), Balen

Trener: Dražen Bobinac

MAKSIMIR: Kezerić (od 55. Kovač), Katona, Kondres, Glavinić, Večerić, Mršić (od 61. Husnjak), Batistić (od 61. Hodak), Šečenj, Ciprić (Od 61. Rosanduić), Mamić, Nasri (od 61. Krznar)

Trener: Zoran Santrač

Crveni karton: Kezerić(55)

Igrač utakmice: Vanja Kulenović (Samobor)

Derbi kola pripao je Samoboru koji je pobjedom preskočio Maksimir i upravo od njega preuzeo 4. mjesto na prvenstvenoj tablici. Gosti nisu imali rješenja za domaćeg centarfora Kulenovića koji je bio prvo ime susreta. U 22. minuti domaća „devetka“ upisuje se u listu strijelaca, a 7. minuta kasnije nakon gužve pred gostujućim vratima Husinec nogom sprema loptu još jednom u mrežu Maksimira. Između 2 domaća pogotka gosti su mogli do izjednačenja, no prečka nakon kornera spašava već svladanog Klemenčića. U nastavku gledali smo isti film. Ovog puta Kulenović (u 51. minuti) je zaustavljen prekršajem u 16 metara gosta pa Husinec s bijele točke povećava prednost na 3:0. Igrači Maksimira ubrzo ostaju s igračem manje, ponovno Kulenović (a tko drugi) bježi gostujućoj obrani iz videokruga pa vratar Kezerić prekršajem sebe šalje na zaslužen prijevremen odmor. S igračem više domaćini su kontrolirali susret bez problema do samog kraja, a pred sudačkim dodatkom točku na i svoje izvedbe postavlja Kulenović drugim pogotkom za konačnih 4:0.

Nakon 22. kola vodi Karlovac s 54 boda, drugo je Lučko s 45, Samobor je 4. s 41, dok je Sava na 18. mjestu s 14 bodova.

3. NL Centar - 22. kolo Dinamo (OO) - Sava Strmec 3:0 (1:0)

Derbi začelja pripao domaćinu

Dinamo (OO) - Sava Strmec 3:0 (1:0)

ODRANSKI OBREŽ – Stadion Odranski Obrež

Sudac: Mlinarić (Sisak)

Pomoćnici: Grgurić (Kutina) i Jušić (Donja Gračenica)

Strijelci: 1:0 Adamić(31), 2:0 Pršir(48), 3:0 Ndao(68)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Pierobon, Halama (od 57. Thaci), Vučić, Savičić (od 79. Pleša), Ndao (od 72. Rebenjak), Kasumović, Vedriš, Adamić, Šimić, Pršir (od 57. Bencetić)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić, Petravić, Kos (od 78. Grofelnik), Regvar (od 85. Kostanjski), Šintić, Vidović (od 79. Vrančić), Srpak, Mošta, Plojović – Beriša (od 46. Horvatinec)

Igrač utakmice: Leon Adamić (Dinamo OO)

Derbi začelja uvjerljivo je otišao na stranu domaćina koji je pobjedom posljednju Savu ostavio u retrovizoru sada već velikih 6 bodova. Jedini strijelac za domaćina u prvih 45 minuta bio je Adamić, no odmah početkom nastavka dolazi do novog pogotka u mreži gosta iz Strmca koji više nisu mogli preokrenuti tijek događaja na svoj mlin. Pršir, a zatim i Ndao samo su potvrdili trobod domaćina, a Savi ostaju velike brige kako što prije početi skupljati bodove i maknuti se iz ove nezavidne situacije.