3. NL Centar - 2. kolo Vrapče - Samobor 2:0 (0:0)

Pomoćnici: Kordej i Žiger (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Diego(55), 2:0 Houdek(66)

VRAPČE: Ševerdija, Vučemilović, Bošnjak (od 46. Houdek), Diego, Tomšić, Pudić (od 46. Kelava), M. Tolić (od 86. Perinić), Borko, Pađen (od 65. Marić), Ćosić, Špišić (od 73. G. Tolić)

Trener: Denis Bezer

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Giason (od 73. Brdek), A. Regović, Ašanin (od 59. Hanžek), Guliš, Krajačić (od 59. Kulenović), Čerkez (od 59. Brdarić), K. Regović, Husinec, Lovrić (od 59. Karković)

Igrač utakmice: Maciel Florentino Diego (Vrapče)

Drugo kolo zaredom Samoborci su poraženi s dva gola razlike, istovjetnim rezultatom kao i u 1. kolu u ovom je slavilo Vrapče. Na Aleji Bolonje domaćini su već na predah mogli otići s vodstvom, ali najstrožu kaznu nakon pola sata igre Tomšić nije pretvorio u gol zahvaljujući obrani Klemenčića. U nastavku ni gostujući vratar nije mogao zaustaviti domaće napade pa Diego u 55. minuti nakon popravnog pokušaja (prvi udarac obranjen) šalje loptu u Samoborsku mrežu, a samo desetak minuta kasnije na končanih 2:0 postavlja Houdek na dodavanje Kelave.

Nakon drugog kola vode Segesta, Zagorec, HAŠK i Gaj Mače s po 6 bodova, dok su Sava Strmec i Samobor na 16. i 18. mjestu bez bodova.

3. NL Centar - 2. kolo Gaj Mače - Sava Strmec 2:0 (0:0)

Junački pali tek u drugom poluvremenu

Gaj Mače - Sava Strmec 2:0 (0:0)

MAČE – Igralište Gaja

Sudac: Crnojević (Novska)

Pomoćnici: Grgurić (Kutina) i Jurišić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Haramustek(65), 2:0 Šoštarić(90)

GAJ MAČE: Strahonja, Vukadin, Sambol, Kovač, Postonjski, Haramustek, Aščić (od 80. Sedak), Kovačić (od 71. Krpanec), Mazalović, Šaban (od 71. Cvrtila), Šoštarić

Trener: Marijan Glavica

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Krišto, Kovač (od 84. Petravić), Kovačić, Brkić, Suljić (od 71. Mamić), Šintić, Sečenj (od 46. Horvatinec), Nakić (od 66. Smith), Plojović - Beriša

Igrač utakmice: Tihomir Šoštarić (Gaj Mače)

Domaći Gaj tek je u drugih 45 minuta slomio otpor Save i upisao drugu prvenstvenu pobjedu. Autor vodećeg pogotka za domaćine bio je Haramustek sredinom nastavka, a sve do sučevog dodatka domaćin je strepio za pobjedu sa samo minimalnom prednošću. U 91. minuti odluku o dobitniku 3 boda donosi Šoštarić pogotkom za nedostižnih 2:0.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 3. kolo

Samoborske Kobre i Zrinski pobjednički

Zrinski – Klas 3:1

(Ivanović '32, Klemenčić '69, Mataušić '75; Babić '70)

HNK Kobre Samobor – Turopoljac 2:0

(Sodič '25, Matijaščić '51)

Nakon trećeg kola vode Kloštar i Inker s po 9 bodova, Zrinski je na diobi 3. mjesta sa 6, koliko imaju i 6. GNK Kobre Samobor.