3. NL Centar - 8. kolo Bistra - Samobor 2:0 (2:0)

Pomoćnici: Kušec (Sveti Ivan Zelina) i De Villa (Križ)

Strijelci: 1:0 Jakopić(21), 2:0 Kukec(29)

BISTRA: Maglica, Lovrić, Žagmeštar (od 88. Kutleša), Iskrić (od 70. Brezec), Nikšić (od 70. Filip Lučak), Bičanić (od 88. Kadrić), Ljubić, Franjo Lučak, Jakopić, Mandić, Kukec (od 90. Hlep)

Trener: Renato Jurčec

SAMOBOR: Klemenčić, Giason (od 46. Gulić), Husinec, Pezo (od 79. Krajačić), Hanžek, A. Regović (od 65. Artuković), Kulenović (od 46. Balen), Plehan (od 46. Lovrić), Čerkez, K. Regović, Brdarić

Igrač utakmice: Tomislav Kukec (Bistra)

Nogometaši Samobora i dalje ne uspijevaju uhvatiti dobar ritam pa nakon pobjede u prošlom kolu, u ovom se iz Donje Bistre vraćaju pognute glave i dva primljena pogotka. Oba dva gosti su primili u prvih 45 minuta (točnije do pola sata igre) kada su Bistranci napravili nedostižnu prednost. S druge strane domaći vratar je cijelom susretu imao pet 100% - tnih obrana koje ukazuju na to da trener Samobora Raić mora čim prije „izmisliti“ nekoga tko će prilike pretvarati u golove, a golove posredno u bodove.

Nakon osmog kola vodi Segesta s 20 bodova, drugi je Zagorec s 18, Samobor je 15. sa 7, dok je Sava na 17. mjestu sa 6 bodova.

3. NL Centar - 8. kolo Lukavec - Sava Strmec 3:0 (1:0)

Ovaj su put domaćini bili lukaviji

Lukavec - Sava Strmec 3:0 (1:0)

LUKAVEC – SRC Lukavello

Sudac: Petrunić (Zagradci)

Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Rataić (Draganići)

Strijelci: 1:0 Gucić(34), 2:0 Gucić(54), 3:0 Zenko(56)

LUKAVEC: Anić, Marijan Grdenić 7 (od 78. Humeljak),

Vukman, Grozdek, Banić, Marko Grdenić (od 63. Ostojić),

Zenko (od 67. Povoljnjak), Rašić, Radović, Gucić (od 63. Vujičić), Cimeša (od 63. Rosandić)

Trener: Siniša Idrizi

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Brkić, Kristo, Mamić (od 79. Sečenj), Sintić (od 70. Bakula), Grofelnik , Kovač (od 79. Ledinski), Zadro (od 46. Horvatinec), Kovačić, Plojović - Beriša (od 70. Nakić)

Igrač utakmice: Antun Gucić (Lukavec)

S 2 gola Gucića i jednim Zenka nogometaši Lukavca lagano su apsolvirali gostovanje Save u Lukavcu. Nakon propuštene dvije domaće i jedne gostujuće prilike, mreža se na susretu trese prvo put u 34. minuti. S 1:0 domaćini odlaze na predah, a onda u samom startu nastavka s 2 brza gola odlaze na nedostižnih 3:0 i „prelamaju“ susret u svoju korist.