3. NL Centar - 15. kolo Ponikve – Samobor 0:1 (0:0)

Pomoćnici: Kordej i Jurčec (oba iz Zagreba)

PONIKVE: Petrčić, Brcko, Benko, Bukovac, Bilić (od 89. Žejavac), Vragolović (od 72. Brekalo), Čordaš (od 72. Bakarić), Gajski (od 46. Koletić), Jadek, Fajdiga (od 46. Atlija), Berić

Trener: Hrvoje Pipinić

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Kulenović (od 67. A. Regović), Hanžek, Čerkez, K. Regović, Brdarić, Husinec, Artuković (od 90. Giason), Pezo (od 81. Plehan), Brdek

Igrač utakmice: Jurica Brdek (Samobor)

Samoborci su konačno našli „žrtvu“ za prvu ovosezonsku pobjedu na gostujućem terenu te za drugu uzastopnu u ovoj bodovima mršavoj sezoni. U 15. kolu u Zagrebu svladana je momčad Ponikvi po sličnom principu kao i momčad Mladosti iz Petrinje – golom pred kraj susreta. Unatoč dobrim prigoda (dvije sa svake strane) tijekom ranije faze dvoboja, jedini gol na susretu čekao se do 84. minute kad Brdek preciznim udarcem s desne strane matira nemoćnog Petrčića. U sučevom dodatku stvari su se mogle poravnati, no Klemenčić ipak kroti udarac Berića pa svi bodovi putuju za Samobor…

Nakon petnaestog kola vodi Segesta s 32 boda, drugi je Maksimir s 29, Samobor je na 13. mjestu s 18, dok je Sava Strmec 16. s 13 bodova.

3. NL Centar - 15. kolo Mladost (P) - Sava Strmec 2:2 (1:0)

Vratili se iz minusa i izborili bod

Mladost (P) - Sava Strmec 2:2 (1:0)

PETRINJA – Stadion Mladosti

Sudac: Kokot (Vrbovec)

Pomoćnici: Mazal (Zaprešić) i Kupres (Samobor)

Strijelci: 1:0 Handanović(30), 2:0 Šipuš(60), 2:1 Kovač(70), 2:2 Vučak(71)

MLADOST PETRINJA: Gugec, Vučak, Šipuš, Lovrić, Handanović, Čajani (od 63. Šipuš), Perić (od 63. Dolovčak), Alapić (od 90. Žužić), Vranić, Marović, Miočinović (od 76. Cerjak)

Trener: Milan Matanović

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić (od 76. Bakula), Krišto, Suljić (od 69. Sečenj), Sintić (od 69. Eto), Grofelnik (od 46. Plojović – Beriša), Kovač, Daggash Mubarak, Horvatinec (od 46. Nakić), Kovačić

Igrač utakmice: Mislav Kovač (Sava Strmec)

S 2 pogotka uz razmaku od samo jedne minute gosti iz Strmca vratili su se iz rezultatskog minusa te su iz Petrinje donijeli u Strmec jedan bod. Sve što su domaćini izgradili u sat vremena igre golovima Handanovića (30. minuta) i Šipuša (60. minuta) obrana ekipe Mladosti uspjela je uprskati u 70. i 71. Prvo Kovač smanjuje na 2:1, a zatim i novu nepažnju u redovima domaćina koristi Vučak za konačnih 2:2.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 15. kolo

Kobre i Zrinski loše završili polusezonu

Polet (B) - HNK Kobre Samobor 3:0

(Šestak '25, Galović '30, Zagorec '64)

Sutla – Laduč – Zrinski 2:0

(Šutalo '51, Kartelo '80)

Nakon petnaestog kola jesenski prvak je Inker s 40 bodova, drugi je Turopoljac s 31, Zrinski je treći s 27 bodova, dok su GNK Kobre Samobor na osmom mjestu s 23.

1. županijska nogometna liga jug – 13. kolo

Pobjede Bestovja i Sloge, porazi Otočana i Novaka

Samoborski Otok – Brcko 3:4

(Stanec '12, '16, Librić '50; Zelić '2, Ranogajec '14, Križanović '57, Vuković '88)

Bestovje – Vatrogasac (K) 4:1

(Bartol '33, '59, Miloloža '69, Jaklenec '72; Krstanović '37)

NK Sloga SU - ZA – Novaki 3:0

(Valjak '9, Markota '44, Pancer '59)

Nakon trinaestog kola vodi Bestovje s 32 boda, 2. je Jamnica s 27, 6. je Sloga Suza (O) s 23 boda, Samoborski Otok je 12. s 5, dok su Novaki na 14. mjestu s 4 boda.