3. NL Centar - 23. kolo Samobor – Dinamo (OO) 4:1 (0:1)

Samobor – Dinamo (OO) 4:1 (0:1)

SAMOBOR – Gradski stadion

Sudac: Bogdanić (Sisak)

Pomoćnici: Vitković (Sisak) i Horvatinović (Petrinja)

Strijelci: 0:1 Bencetić(17), 1:1 Husinec(60), 2:1 Balen(65), 3:1 A. Regović(86), 4:1 Strize(90)

SAMOBOR: Klemenčić, Vujić (od 65. Strize), Karković, Ašanin, Husinec (od 89. K. Regović), Guliš, Balen (od 85. Mamić), A. Regović, Zelenika (od 46. Brdek), Mršić (od 77. Čerkez), Krajačić

Trener: Dražen Bobinac

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Savičić, Vedriš (od 50. Rebernjak), Ndaso, Kasumović, Šimić, Bencetić, Adamić (od 46. Batinić), Vučić, Halama, Pierobon (od 84. Vinković)

Trener: Tadija Bekavac

Igrač utakmice: Eduard Husinec (Samobor)

Samo prvih 60 – ak minuta tinjala je opasnost da će gosti iz Odranskog Obreža prekinuti dobru seriju Samoboraca te ih ostaviti bez punog plijena. Nakon dvije polu prigode domaćina, gosti iz prvog opasnog napada dolaze do 0:1, strijelac je bio Bencetić. Do predaha su Samoborci mogli do rezultatskog plusa, no prvo Krajačić ne realizira zicer, a zatim Husinec gađa okvir vrata. No, u nastavku sve sjeda na svoje mjesto. Svoj treći gol za posljednja dva kola Husince postiže u 60., a ubrzo domaćini (preko Balena u 65. minuti) su i u prednosti. Do kraja susreta bilo je samo pitanje s koliko golova razlike će Samobor slaviti 5. uzastopnu pobjedu. Na kraju se taj broj zaustavio na 4 jer su Antonio Regović te Strize nakon nekoliko minuta provedenih u igri zapečatili uvjerljivu pobjedu momčadi iz Hebrangove ulice.

Nakon 23. kola vodi Karlovac s 57 bodova, drugo je Vrapče s 46, Samobor je 4. s 44, dok je Sava na 18. mjestu s 14 bodova.

3. NL Centar - 23. kolo Vrapče - Sava Strmec 2:0 (1:0)

Favorit na papiru ostvario predviđanja

Vrapče - Sava Strmec 2:0 (1:0)

ZAGREB – Igralište Vrapča

Gledatelja 150

Sudac: Debogović (Bijela Gorica)

Pomoćnici: Sumpor (Gornja Stubica) i Delač (Karlovac)

Strijelci: 1:0 Tomšić(36), 2:0 Špišić(90)

VRAPČE: Szczuka, Nikšić (od 46. Bošnjak), Gracin (od 46. Markušić), Vučemilović – Vranjić, Kćira (od 78. Perinić), V. Marić, Ćosić (od 83. Pađen), Houdek (od 70. Bajan), Tomšić, Špišić, Diego

Trener: Denis Bezer

SAVA STRMEC: Đurđek (od 59. Rozić), Smith (od 66. Grofelnik), Marić, Brkić, Petravić, Kos (od 79. Plojović - Beriša), Regvar Šintić, Vidović, Srpak, Moštak(od 66. Vrančić)

Trener: Vladimir Tuweg

Igrač utakmice: Marin Tomšić (Vrapče)

Papirnati favorit zasluženo je slavio na domaćem terenu i momčadi iz Strmca zadao treći uzastopni prvenstveni poraz. Malo više od pola sata igre domaćinu je bilo potrebno da dođe u prednost, asistenciju Diego u 1:0 pretvorio je igrač susreta Tomšić. Konačna podjela bodova bila je upitna sve do sudačkog dodatka drugog dijela kada potvrdu 3 boda Vrapču donosi Špišić, realiziravši Tomšićevo dodavanje s desne strane.