Pomoćnici: Vuković (Popovača) i Iličić (Bročice)

Strijelci: 0:1 Kurečki(42), 0:2 Držić(68), 1:2 Fugaj(90)

VRBOVEC: Kralj, M. Trošić, Dias da Silva, Sever (od 69. Tičak), Dugac, G. Trosić, Pavić, Reganham, Kobelščak, Granda (od 76. Jurinjak), Ferenčak (od 79. Fugaj)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Derkuća (od 46. Držić), Erceg (od 46. Kovačec), Pavlica (od 46. Kukrika), Pokrivač, Hasan, Matošević, Rak, Galić, Brujić (od 88. Kotarski), Kurečki (od 64. Mohač)

Trener: Ratko Ninković

Crveni karton: Nikola Rak (70)

Igrač susreta: Bruno Držić (Tigar Sveta Nedelja)

Minimalna pobjeda momčadi Tigra naslučivala se od kraja prvog dijela kada za 0:1 pogađa Kurečki. Držić, koji je početkom nastavka zamjenio Derkuću, u 68. minuti novim pogotkom prednost gosta povećava na 2 gola.

Posljednjih 20 minuta utakmice domaćini su imali igrača više (dva žuta skupio Rak), no jedino što su igrači Vrbovca dohvatili je utješni gol Fugaja u sudačkoj nadoknadi.

Nakon devetog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 25 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 21, dok je TOP na 15. mjestu s 4 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 9. kolo TOP – Moslavina 1:3 (1:2)

Presudila kronična neefikasanost domaćina

TOP – Moslavina 1:3 (1:2)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Iličić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Maras (Dugo Selo) i Sušec (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Burić(11), 0:2 Petričić(14), 1:2 Maravić(35), 1:3 Burić(61)

TOP: Jankavić, Severec, Salopek, Balen, Garašić (od 73. Mustafić), Stepinac (od 34. Runtas), Žuti

(od 46. Pagadur), Delač (od 46. lbrahimović; od 61. Kufek), Kostanjski, Lovrinović (od 46. Makarun), Maravić

Trener: Milan Marinić

MOSLAVINA: llinić, Crnoja, Slekovac, Lilovac, Zavoral (od 46. Bajlović), Petričić (od 61.Grgić), Škurla, Batarelo (od 67. Barišić), Res (od 46. Loso Armando), Burić (od 87. Ćosić), Milinković (od 46. Cvrtila)

Trener: Siniša Grubišić

Igrač susreta: Andrej Burić (Moslavina)

Neefikasnost je ponovno presudila domaćinu koji je dobro startao u dvoboj, no prve dvije prigode pred vratima Moslavine otišle su u vjetar. Gosti svoje prilike koriste pa u 11. i 14. minuti zahvaljujući golovima Burića i Petričića odlaze u vodstvo od 0:2. U 35. Maravić nakon lijepe akcije domaćina konačno postiže gol i smanjuje na 1:2 te vraća neizvjesnost u meč. U drugih 45 minuta domaćini ponovno bolji, ali ponovno bez želejne realizacije. Gosti potvrđuju pobjedu drugim golom Burića u 61. minuti, nakon čega domaćini više nisu došli u priliku da ugroze prednost igrača Moslavine...