Kupa (P) - Zrinski 0:2

(Vitko '2, Mataušić '83)

HNK Kobre Samobor – Meštrica 4:1

(Prelec '15, Beloša '31, Matijaščić '36, Sodič '47; Janječić '53)

Nakon petog kola vode Kloštar i Inker s po 15 bodova, Zrinski je na 3. mjestu s 12, dok su GNK Kobre Samobor 6. s 9 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 4. kolo Stupnik - TOP 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Galić(14), 2:0 Palić(57)

STUPNIK: Madžar, Adžemović, J. Roguljić, Kleštić, K. Brkić, Kasabasić (od 90. Marijan), Karasman (od 46. Jozić), Zelenika

(od 78. Pranjić - Kaurin), Palić (od 78. Nemanić), Galić, Beketić (od 46. Vlahović)

Trener: Siniša Roguljić

TOP: Jankavić, Vidović, Maravić (od 66. Jakovljević), Žuti, Delač, Bagadur, Runtas (46. Stepinac), Makarun (od 73. Lovrinović), Kostanjski (od 58. lbrahimović), Balen, Garasić

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Karlo Palić (Stupnik)

Unatoč početnoj inicijativi gostiju, domaćini koriste prvu prigodu na susretu i u 14. minuti Galer šalje loptu iza leđa Jankavića. Igrača TOP – a pokušavaju izjednačiti rezultat, no neuspješno.

Potvrda domaćeg troboda dolazi početkom drugog dijela kad na konačnih 2:0 postavlja Palić.

Nakon četvrtog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 12 bodova, drugi je Stupnik s 9, dok je TOP na 14. mjestu s 2 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 4. kolo GNK Tigar Sveta Nedelja - Gradići 3:1 (1:0)

Nadahnutom igrom do četvrte pobjede

GNK Tigar Sveta Nedelja - Gradići 3:1 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Gledatelja 150

Sudac: Rožanković (Glina)

Pomoćnici: Krnic i Blagic (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Višić(20), 1:1 Kasem(74), 2:1 Brujić(82), 3:1 Kurečki(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Pokrivač, Hasan, Matošević (od 81. Kurečki), Šolaja (od 46. Kovačec), Brujić (od 88. Držić), Galić, Bakšić (od 46. Rak), Višić, Derkuća (od 46. Kukrika), Kotarski (od 64. Mohač)

Trener: Ratko Ninković

GRADIĆI: Dražić, Posavec, Cindrić, Posavec (od 46. Belčić), Badrić (od 67. Pralas), Vojnić, Sudar (od 83. Cerovski), Božić, Ćaćić (od 46. Prnjak), Hrženjak (od 46. Kasem), Budimir

Trener: Igor Čagalj

Igrač susreta: Luka Kurečki (Tigar Sveta Nedelja)

Nadahnutom igrom u posljednjih 10 minuta „Tigrovi“ su upisali i 4. prvenstvenu pobjedu ostavši tako jedina 100% - tna momčad lige. U 20. minuti Višić na asistenciju Matoševića postiže 4. prvenstveni pogodak i s tom se minimalnom prednošću odlazi na predah. Neiskorištene prigoda domaćina za rezultatsko odvajanje na 2 ili više golova razlike gosti iz Gradića kažnjavaju pogotkom Kasema u 74. minuti. Čovjek prevage u Rakitju bio je Kurečki koji prvo u 82. minuti, samo minutu nakon ulaza u igru, poslužuje Brujića za 2:1, a onda i u sudačkoj nadoknadi postiže gol za 3:1 i zasluženo potvrđuje status najboljeg igrača susreta.