Pomoćnici: Božiček (Gornja Gračenica) i Krznarić (Kutina)

TOP: Jankavić, Pagadur, Holetić, Salopek, Ćaćić, Žuti (od 46. Noršić), Balen, Garašić (od 60. Burić), Stepinac (od 66. Rupčić), Delač, Ibrahimović (od 46. Lovrinović)

GRADIĆI: Božurić, Brzović (od 88. Belčić), D. Posavec, Vori, Cindrić, P. Posavec, Borovac, Sudar (od 54. Pralas), Rajić, Božić, Godinić

Trener: Igor Čagalj

Crveni karton: D. Posavec(26)

Igrač susreta: Ivan Rupčić (TOP)

Na „jedvite jade“, golom duboko u sudačkoj nadoknadi igrači TOP – a stigli su do cijelog bodovnog plijena protiv momčadi iz Gradića. Gosti, koji su tijekom cijelog susreta bili u podređenom položaju, mogli su do boda, no u 90. minuti nakon kornera u gužvi pred vratima Božurića najbolje se snašao Rupčić i 2. ovosezonskim pogotkom svojoj momčadi donosi učvršćenje na šestom mjestu ligaške tablice.

Nakon 22. kola vodi Zelina s 56 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedjelja s 54, dok je TOP na 6. mjestu s 37 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 22. kolo Topusko - Tigar Sveta Nedelja 1:2 (0:1)

Nastavak uspješnog niza od osam kola

Topusko - Tigar Sveta Nedelja 1:2 (0:1)

TOPUSKO – Igralište u Topuskom

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Holetić (Sveti Martin pod Okićem) i Štulec (Donja Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Višić(16), 0:2 Bišćan(65), 1:2 J. Ban(72)

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Ferderbar, Abramović, J. Ban, Savić, A. Ban, Briješki, Matić (od 69. Abramović), Iv. Krmpotić, Likarević

Trener: Igor Krmpotić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Bošnjak (od 75. Filipović), Matošević, Kotarski (od 52. Mohač), Škeva, Brujić, Galić, Biščan (od 90. Aljinović), Višić

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Minimalna, ali dovoljna pobjeda za nastavak uspješnog niza igrača Tigra, koji sad traje već osmo kolo. Put prema tri boda za goste započeo je Višić u 16. minuti nastavivši efikasan niz svojih nastupa (8 golova u posljednjih 5 kola). Na 0:2 sredinom nastavka gostujuću prednost povećao je Bišćan. Za domaćina desetak minuta kasnije poentira Ban, no bio je to labuđi pjev za momčad Topuskog koja, protiv raspoloženog gosta, nije mogla ni do boda.