3. NL Centar - 14. kolo Samobor – Mladost (P) 1:0 (0:0)

Pomoćnici: Kordej i Stanković (svi iz Zagreba)

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Hanžek, Husinec, Čerkez, K. Regović, Brdarić, Artuković (od 87. Severec), Pezo (od 80. Plehan), Karković (od 46. A. Regović), Brdek (od 82. Guliš)

MLADOST PETRINJA: Gugec, Vučak, I. Šipuš, Lovrić, Handanović (od 83. D. Šipuš), Cajani (od 46. Alapić), Knežević (od 83. Baniček), Miočinović (od 46. Cerjak), Đurić, Vranić, Marović

Trener: Milan Matanović

Crveni karton: Baniček(90)

Igrač utakmice: Eduard Husinec (Samobor)

Pogotkom s kreča u sučevom dodatku drugog dijela Samoborci su na „jedvite jade“ svladali Mladost iz Petrinje i s 3 prikupljena boda preskočili na tablici upravo ekipu koja je u Samobor došla po bod i kojoj se ta želja gotovo i ostvarila. Do gola Samoborci su imali nekoliko lijepih prilika doći u prednost - u samom uvodu Pezo pogađa okvir gola, a 10 – ak minuta prije i vratar Gugec „skida“ dobar udarac Balena. U sudačkoj nadoknadi gostima ipak nije bilo spasa – u matnoj situaciji Husinec je povučen s leđa što sudac Denić kažnjava crvenim kartonom (Baniček) i jedanaestercem kojeg sigurnim izvođenjem (lopta u jednu, vratar u drugu stranu) u 1:0 pretvara Brdarić.

Nakon četrnaestog kola vodi Segesta s 32 boda, drugi je Maksimir s 26, Samobor je 14. s 15, dok je Sava Strmec na 16. mjestu s 12 bodova.

3. NL Centar - 14. kolo Sava Strmec – Tondach 2:2 (1:0)

Izgubili dva boda iz penala u 90. minuti

Sava Strmec – Tondach 2:2 (1:0)

STRMEC – Sportski centar Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Al Issa (Zagreb)

Pomoćnici: Bilić i Jović

Strijelci: 1:0 Horvatinec(44 - 11m), 1:1 Boronjek(54), 2:1 Šintić(89), 2:2 Frančina(90 – 11m)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić, Šintić, Grofelnik (od 62. Nakić), Kovač (od 74. Mactutu), Sečenj (od 46. Plojović – Beriša), Mamić (od 62. Suljić), Daggash, Horvatinec (od 79. Bakula), Kovačić

TONDACH BEDEKOVČINA: Martinec, Kralj, Hendija (od 46. Zrnc), Usmiani, Mlinarić, Bobinec (od 83. Horvat), Frtalj, Frančina, Jurina (od 46. Kovjanić), Bosec, Boronjek (Od 66. Cvilko)

Trener: Ilija Crnjak

Igrač utakmice: Andija Frančina (Tondach)

U derbiju začelja Strmčani su u 2 navrata vodili, no ipak su propustili upisati pobjedu protiv fenjeraša iz Bedekovčine. Golom Horvatineca s bijele točke domaćini su krajem prvog dijela došli do vodstva kojeg su gosti poništili odmah početkom drugog dijela. Do novog vodstva igrači Save dolaze minutu prije kraja regularnih 90 minuta igre kad Šintić gura loptu u mrežu Tondacha. Svi na Lazini ponadali su se da je i to posljednji gol na utakmici, no žilavi gosti nisu se predavali – za borbenost su nagrađeni drugim jedanaestercem na susretu kojeg je realizirao Frančina i nakon kojeg je svakoj momčadi pripao po bod.