Strijelci: 1:0 Kulenović(34), 2:0 Brdek(86)

SAMOBOR: Klemenčić, A. Regović (od 70. Guliš), Plehan (od 60. Lovrić), Brdarić, Husinec, Giason (od 83. Ašanin), Hanžek, Čerkez, Kulenović (od 70. Lovrić), Pezo (od 60. Brdek), K. Regović

Trener: Sven Raić

LUKAVEC: Anić, Marijan Grdenić, Marko Grdenić (od 76. Vidajković), Vujičić (od 46. Radović), Rosandić (od 76. Humeljak), Vukman, Povoljnjak (od 46. Cimeša), Banić, Zenko, Rašić, Grozdek

Trener: Veljko Đomlija

Igrač utakmice: Tomislav Hanžek (Samobor)

Vrijedna domaća pobjeda došla je kao apaurin za posljednje lošije rezultate te je Samoborce gurnula prema sredini tablice, kamo i kvalitetom zasigurno pripadaju. Okidač za samoborska 3 boda bio je Tomislav Hanžek koji je asistencijama za Kulenovića (u 34. minuti) i Brdeka (u 86. minuti) uveliko sudjelovao u konačnom slavlju. Gosti su mogli do 1:1 desetak minuta prije kraja utakmice, ali izabranike Svena Raića pomazila je i sreća je je najbolja prilika gosta završila na okviru domaćih vrata.

Nakon sedmog kola vodi Segesta sa 17 bodova, drugi je Zagorec s 15, Samobor je 15. sa 7, dok je Sava na 17. mjestu sa 6 bodova.

3. NL Centar - 7. kolo Sava Strmec – Zelina 3:1 (2:1)

Pobjedom se oslobodili fenjera

Sava Strmec – Zelina 3:1 (2:1)

STRMEC – Igralište Lazina

Gledatelja 223

Sudac: Barišić

Pomoćnici: Jurčec i Bilić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Grofelnik(19), 2:0 Suljić(27), 2:1 Karamatić(28), 3:1 Krišto(50)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić, Krišto, Suljić (od 68. Bakula), Mamić, Šintić (od 68. Sečenj), Grofelnik (od 71. Nakić), Kovač, Horvatinec (od 54. Plojović – Beriša), Kovačić

Trener: Vladimir Tuweg

ZELINA: Klepac, Ljubičić (od 71. Haramina), Camara, Garić, Koščec (od 64. D. Horvat), Vidak (od 46. Colarić), Husnjak, Ovčar, I. Horvat, Karamatić, Ćosić

Trener: Boris Perković

Igrač utakmice: Boris Krišto (Sava Strmec)

Prvenstvenom pobjedom broj dva momčad Save konačno se u 7. kolu oslobodila fenjera kojeg od ovog vikenda nose nogometaši Mladosti iz Petrinje. Na Lazini prvih 45 minuta bilo je puno sadržajnije nego nastavak pa su gledatelji mogli vidjeti 3 pogotka. Seriju je otvorio Grofelnik u 19. minuti, a domaću prednost desetak minuta kasnije „podebljao“ je Suljić. Razlika od dva gola trajala je samo minutu jer u 28. za 2:1 pogađa Karamatić. Potpuni povratak gosta u meč odmah na startu drugog dijela spriječio je Krišto, a njegovi suigrači do kraja dvoboja uspješno su obranili sve napade gosta iz Zeline i upisali vrijedan trobod.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 8. kolo

Minimalni poraz Kobri, povjeda Zrinskog

Zrinski – Vatrogasac (Z) 3:2

(Kupres '5, Mataušić '10, Runtas '47; Špoljar '47, Đeno '76)

Mladost (O) - HNK Kobre Samobor 1:0

(Tadić '77)

Nakon osmog kola vodi Inker s 21 bodom, 2. je Kloštar s 19, Zrinski je 3. s 18, dok su HNK Kobre Samobor na 7. mjestu s 13 bodova.

1. županijska nogometna liga jug – 6. kolo

Otočanima ušla šestica, Novakima osmica

Vatrogasac - Samoborski Otok 6:0

(Kontić '14, Antunović '32, Muhić '60, Haraminčić '63, '79, Kalisar '72)

(Kadoić '40, Žarina '88; Duvnjak '19)

Turopolje – Novaki 8:1

(Karlović '19, '24, '30, Lučić '45, Šejić '57, Vranešić '64, Ilijević '74, Benke '89; Selman '73)

Ostrna – NK Sloga SU - ZA 1:2

(Francić '54; Majhen '42, Pancer '88)

Nakon šestog kola vodi Posavec s 14 bodova, 2. je Bestovje s 13, 6. je Sloga Suza (O) s 10, dok su Novaki i Samoborski Otok na 12. i 13. mjestu s 4 boda.