Jednim golom svladali favorizirane goste

Pomoćnici: Baneković (Kutina) i Vuković (Popovača)

TOP: Jankavić, Severec, Žuti, Delač, Pagadur, Gluić (od 62. Lovrinović), Salopek, Holetić (od 57. Rupčić), Balen, Ibrahimović, Stepinac (od 71. Burić)

Trener: Tomislav Jakopec

NAFTAŠ IVANIĆ: Banović, Ivanković, Tsutida, Tadijanović (od 65. Šeremet), Camara Amara (od 80. Slivar), Sabolić, Ravlić, Božić, Vrdoljak, Marić, Hadaš (od 80. Belavić)

Trener: Dario Zanić

Igrač susreta: Ivan Ibrahimović (TOP)

Malo iznenađenje dogodilo su u Kerestincu gdje je TOP svladao favoriziranog gosta iz Ivanića. Težak teren nije odgovarao ni jednom takmacu, ali je ipak dozvolio jedan gol i to u mreži gosta. Igrala se 59. minuta kad Ibrahimović probija stranu te pronalazi svježeg (ušao 2 minute ranije) Rupčića koji volejem neobranjivo trese mrežu Naftaša. Sve napade gosta domaćini su uspješno obranili pa s minimalnih 1:0 zaključuju ovaj prvenstveni dvoboj.

Nakon 17. kola vodi Zelina s 41 bodom, 2. je Tigar Sveta Nedelja s 39, dok je TOP na 7. mjestu s 25 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 17. kolo Tigar Sveta Nedelja – Rugvica Sava 1976 3:1 (0:0)

Uspješno ušli u nastavak sezone

Tigar Sveta Nedelja – Rugvica Sava 1976 3:1 (0:0)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Mikšec (Zagreb)

Pomoćnici: Anić i Tišljar (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Brujić(58), 2:0 Mohač(66), 2:1 Pavlović(79), 3:1 Krišto(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Matošević, Kenda (od 74. Bakšić), Brujić (od 88. Bošnjak), Bišćan, Višić, Aljinović (od 46. Mohač), Ereiz, Škeva

Trener: Ratko Ninković

RUGVICA SAVA 1976: Vidović, Vladić, Džijan (od 50. Novokmet), Valek (od 65. Matijević), Mizan (od 46. Pavlović), Lović (od 65. Kos), Agatić, Dodić

Trener: Emanuel Benković

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedelja)

Pobjedom od 3:1 igrači Tigra uspješno su ušli u nastavak sezone i nastavili lov za liderom prvenstva Zelinom koja je u ovom kolu također upisala tri boda. Nakon prvog dijela bez pogodaka, domaćini sredinom nastavka s 2 povezana pogotka u razmaku od 8 minuta (strijelci Brujić i Mohač) upisuju prednost od 2:0. Gosti unose nemir u domaće redove preko Pavlovića u 79. minuti, ali u sudačkoj nadoknadi njihovo preveliko otvaranje koristi Krišto i novim pogotkom u mreži Vidovića potvrđuje ostanak svih bodova u Rakitju.