Pomoćnici: Jurčec i Rašić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Srpak(11), 2:0 Horvatinec(55)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić, Kos (od 89. Motočić), Regvar (od 89. Ledinski), Šintić (od 68. Vrančić), Grofelnik (od 80. Smith), Vidović, Manzin, Horvatinec, Srpak

SEGESTA: Jagatić, Kegelj, Kapac, Vučak, Bičanić, Elijah (od 75. Pasarić), M. Knežević (od 82. Filipović), F. Knežević, Solomun, Benčić (od 46. Bertina)

Trener: Zoran Buinac

Crveni karton: Horvatinec(85)

Igrač utakmice: Filip Srpak (Sava Strmec)

Na Lazini je svladan gost iz Siska s 2:0 čime su Strmčani konačno, ako ne računamo sam start prvenstva, pobjegli s posljednje pozicije na tablici. Kakav će to biti podstreh igračima iz Strmca u sljedećim kolima tek ćemo vidjeti, a u ovom su domaćini bili bolji za po jedan gol u svakom poluvremenu. Za 1:0 u 11. minuti poentirao je Srpak, a otprilike isto vrijeme i u nastavku bilo je potrebno za pogodak Horvatineca. Domaćini su mogli i uvjerljivije slaviti da je iskorištena i najstroža kazna, no i ovako su upisana tri bitna boda.

Trešnjevka – Samobor odgođeno

Nakon 26. kola vodi Karlovac 1919 sa 66 bodova, drugo je Vrapče s 55, Samobor je 5. s 44 (-1 utakmica), dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 23 boda.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 22. kolo

Zrinski bolji od Bregane, Klokočevac pobjednički

Rakov Potok - Vatrogasac (Z) odgođeno

Zrinski - Bregana 3:2

(Otmačić '29, '31, Burić '77; Čaušević '6, Runtas '15)

Dinamo (J) - Klokočevac 0:3

(Prelec '62, Sodič '75, Hečimović '90)

Nakon 22. kola vodi Jaska Vinogradar s 58 bodova, druga je Lomnica s 52, 5. je Zrinski s 35 bodova, Rakov Potok je 7. s 32 (-1 utakmica), Bregana je 12. s 25, dok je Klokočevac na 13. mjestu s 22 boda.

1. županijska nogometna liga zapad – 22. kolo

Otočani i Bestovje efikasni, SU-ZI bod

Krašić - Sloga SU – ZA (O) 3:3

(Tukić '4, '93, Galinec '47 – AG; Franjičević '39, '54, Barić '60)

Samoborski Otok - Mladost (KS) 4:1

(Razum '44, Librić '60, Slaček '63, Stanec '81; Ložnjak '73)

Bestovje - Dinamo (O) 6:1

(Bartol '3, '50, Šoštarić '16, Krstanović '24, '69, Kalingar '67; Kelečić '90)

Novaki su u ovom kolu slobodni.

Nakon 22. kola vodi Pušća s 56 bodova, 2. je Sava (D) s 55, Sloga - Suza (O) je 6. s 33 boda, Bestovje je 10. s 21, Samoborski Otok je na 11. mjestu s 20, dok su Novaki na 14. mjestu s 13 bodova.