4. nogometna liga središte Zagreb – B - 17. kolo Samobor - Sutla-Laduč 1:0(1:0)

Sutkinja: Čunović (Gornja Zdenčina); pomoćnici: Anić i Tišljar

Samobor: Štefković, Čerkez, Milas, Mohač, Ašanin, Brdek (od 90. Grgečić), Guliš, Vujić, Kelava (od 78. Novoselec), Husinec, Štulec

Trener: Stjepan Baši

Sutla-Laduč: Galić, Remenar, Matejaš, Jozić, Đeno, Štok (od 87. Boranić), Turk , Šintić (od 77. Žižić), Beluhan (od 70. Fistrić), Geršak (od 46. Skender), Podoljak

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Stipe Vujić

U prvih 10 mnuta igre gosti su pokazli naglašenu želju da se iz Samobora vrate bez poraza. Bilo je u tih 10 minute i nekih prilika, ali mreža Štefkovića ostala je nataknuta. Slijedi tada bolja igra Samobora pa tako u 13. minuti, nakon Čerkezovog ubačaja s desne strane, volejem ju zahvaća Mohač, ali lopta odlazi malo iznad grede gostujućeg vratara Galića.

Pogodak se dogodio u 17. minuti kada je, nakon slobodnog udarca s nekih 18 metara, ali i varke Šteleca, Vujić loptu poslao u mrežu za vodstvo domaćina od 1:0. Bio je to ishod prvog dijela.

Od domaćina se u nastavku očekivalo daleko više. Bilo je pokušaja, bilo je želje, ali "nije išlo".

Pred kraj susreta Brdek za Samobor u 72. minuti ima veliku priliku, a u završnici suseta još su dva puta napadači Sambora bili u prilici, ali se istaknuo vratar Galić pa se mreža gostiju nije zatresla. Imala je i momčad Sutle-Laduča također neke prilike, ali bez konkretne završnice.

Pobjeda Samobora je zaslužena, ali igrači su u nekim segmentima igre ipak ostali dužni svojim navijačima. No, bodovi se pišu, a ostalo će i tako brzo u zaborav.