4. NL središte Zagreb – B - 12. kolo TOP – Moslavina 1:5 (0:2)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Gledatelja 110

Sudac: Vuković (Zelina)

Pomoćnici: Posarić (Sveti Ivan Zelina) i Sučec (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Lončarević(38), 0:2 Grgić(40), 0:3 Lončarević(58), 1:3 Labrović(66), 1:4 Batarelo(72), 1:5 Konstantin Mitev(86)

TOP: Jankavić (od 75. Jurin), Severec, Holetić (od 75. Bišćan), Salopek, Žuti, Delač (od 46. Lovrinović), Labrović, Garašić (od 46. Noršić), Ćaćić (od 55. Gluić), Sopić, Stepinac (od 63. Ibrahimović)

Trener: Tomislav Jakopec

MOSLAVINA: Kovačić, Losso, Grgić, Burić, Lilovac (od 55. Dajčar), Bača (od 81. Kostović), Batarelo, Lončarević (od 81. Konstantin Mitev), Novak, Peranić (od 65. Bajlović), Škurla

Trener: Siniša Grubišić

Igrač susreta: Luka Lončarević (Moslavina)

Nakon pobjede protiv lidera prvenstva u prošlom kolu, u ovom su igrači TOP–a grubo prizemljeni u dvoboju protiv razigrane Moslavine. Tek pred kraj prvog dijela gosti su prelomili susret s dva vezana pogotka u razmaku od 2 minute. Strijelci su bili Lončarević i Grgić. Lončarević i u nastavku dvoboja trese mrežu za 0:3, a malu nadu u domaći povratak donosi Labrović golom za 1:3. Ipak, kvalitetniji gosti iz Kutine ne dopuštaju iznenađenje pa s nova 2 gola uvjerljivo slave s uvjerljivih 1:5.

Nakon 12. kola vodi Zelina s 28 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedelja s 27, dok je TOP na 8. mjestu sa 17 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 12. kolo Tigar Sveta Nedelja – Sutla Laduč 4:0 (2:0)

Pobjedom pušu za vrat Zelini

Tigar Sveta Nedelja – Sutla Laduč 4:0 (2:0)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Mikšec (Zagreb)

Pomoćnici: Jantoljak (Vrbovec) i Hendak (Vrobvec)

Strijelci: 1:0 Matošević(10), 2:0 Škeva(24), 3:0 Brujić(61), 4:0 Brujić(83)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Miloš, Hasan, Matošević, Višić (od 83. Anelka), Šepak (od 46. Mohač), Ereiz (od 53. Kotarski), Škeva, Cerovečki (od 77. Aljinović), Brujić, Galić, Šepak

SUTLA LADUČ: Galić, Marić, Matejaš, Jozić, Šoštarić (od 68. Šintić), Đeno, Jančić (od 80. Wane), Turk, Beluhan (od 68. Geršak), Žižić (od 46. Štok), Šikoronja

Trener: Davor Orsag

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedelja)

Tigar Sveta Nedjelja nastavlja s dobrim igrama i puše za vratom vodećoj Zelini. U ovom kolu porciju od 4 gola dobila je momčad Sutla Laduča. Matošević je u 10. minuti otvorio seriju pogodaka u mreži Galića kojeg je do predaha matirao još i u Škeva. U nastavku je posao dovršio kapetan Brujić s još 2, svojim 5. i 6. u ovoj sezoni.