Pomoćnici: Holetić (Sveti Martin pod Okićem) i Nikolina Bašić (Jastrebrsko)

Strijelci: 1:0 Gluić(25), 2:0 Lovrinović(34), 2:1 Mikulić(69)

TOP: Jankavić, Noršić, Salopek, Holetić, Sopić, Gluić (od 44. Delač), Ibrahimović (od 56. Grašić), Stepinac, Žuti, Lovrinović (od 60. Severec), Ćaćić (od 90. Bišćan)

Trener: Tomislav Jakopec

RUGVICA SAVA: Andrijanić, Kralj (od 85. Gudelj), Markić (od 85. Jakovljević), Krstanović, Agatić (od 46. Škegro), Kelić (od 86. K. Mizan), Filipović (od 46. Noršić), M. Mizan, Barberić, Lović (od 46. Pavlić), Mikulić

Trener: Emanuel Benković

Igrač susreta: Andrej Gluić (TOP)

Za jesenski oproštaj od svojih navijača, igrači TOP – a upisali su minimalnu pobjedu. Dominacija u prvom dijelu rezultirala je vodstvom od (samo) 2:0, a „zaslužnici“ za to su Gluić i Lovrinović. Veću prednost upropastila je nepreciznost Kerestinčana. Nastavak donosi preokret u kojoj gosti preuzimaju primat na terenu, no na sreću po igrače TOP – a samo jednom svladavaju Jankavića za krajnjih 2:1 i zadržavanje 8. mjesta pred posljednjih 90 minuta jesenskog nadmetanja.

Nakon 14. kola vodi Zelina s 32 boda, 2. je Tigar Sveta Nedelja s 30, dok je TOP na 8. mjestu s 21 bodom.

4. NL središte Zagreb – B - 14. kolo Tigar Sveta Nedelja – Zelina 0:2 (0:0)

Domaći pogubio važne bodove

Tigar Sveta Nedelja – Zelina 0:2 (0:0)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Dan. Rožanković (Glina)

Pomoćnici: Dar. Rožanković (Glina) i Blažeković (Sisak)

Strijelci: 0:1 Slišković(57), 0:2 Garić(68)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović, Miloš, Hasan, Matošević, Brujić, Galić, Sangare (od 46. Kotarski), Šepak (od 46. Mohač), Višić, Ereiz (od 68. Aljinović)

ZELINA: Klepac, Pavić, Garić, Koščec (od 64. A. Ljubičić), Milas, Kukrika, I. Ljubičić, Yansane (od 80. Šaško), Simeunović, Glibo (od 46. Ovčar), Slišković

Trener: Boris Perković

Crveni karton: I. Ljubičić(90)

Igrač susreta: Josip Slišković (Zelina)

Derbi kola, a i jesenskog dijela prvenstva pripao je gostu koji je 0:2 pobjedom ponovno preuzeo vrh tablice. Nakon prvih 45 minuta bez golova, igrači Zeline su u prvom dijelu nastavka osigurali slavlje. Slišković u 57., a Gović 10 minuta kasnije pogađaju za prednost koju domaćini ni u jednom trenutnu nisu ugrozili.

3. NL Centar - 14. kolo Sava Strmec – Samobor 1:2 (0:1)

Pomoćnici: Jurčec i Radić

Strijelci: 0:1 Frković(31), 1:1 Plojović – Beriša(59 -11m), 1:2 Frković(65)

SAVA STRMEC: Đurđek, R. Kižlin, Vidović (od 46. Brkić), Horvatinec, Petravić (od 75. Vrančić), S. Kižlin, Moštak (od 46. Kos), Plojović – Beriša, Držić, Grofelnik (od 70. Mršić)

SAMOBOR: Klemenčić, Kovač (od 46. Čerkez), Razum (od 46. Vujić), Husinec, Ašanin, K. Regović, A. Regović (od 68. Novoselec), Frković, Zelenika (od 60. Brdarić), Gulić, Rihtar (od 65. Krajačić)

Igrač utakmice: Matija Frković (Samobor)

Lokalni derbi na Lazini privukao je 300 – tinjak gledatelja koji mogu biti zadovoljni prikazanim nogometom, no ne i konačnim rezultatom obzirom da su gosti iz Samobora s nova 3 boda učvrstili svoju poziciju u gornjem dijelu tablice, dok su domaćini minimalnim porazom ostali prikovani za dno. Bolje otvaranje za Savu nije rezultiralo vodećim golom, ali akcija Samobora iz 31. minute je. Gosti su u tri poteza izigrali domaću obranu, a za točku na „i“ zaslužan je Frković koji je poslao loptu iza leđa Đurđeka. Domaćin i u nastavak kreće kao raspoloženiji takmac, no ovoga puta im se to i isplaćuje. Kižlin je zaustavljen na nepropisan način, a s bijele točke neumoljiv je Plojović – Beriša (3 gol u sezoni). Radost domaćina bila je kratkog vijeka. Samo 6 minuta kasnije novi pogodak Frketića. Ovoga puta proboj Krajačića i njegov precizan ubačaj pronalazi glavu napadača Samobora koji para mrežu Save za novo vodstvo koje domaćini više nisu imali snage sustići.

Nakon 14. kola vodi Karlovac 1919 s 35 bodova, drugo je Lučko s po 32, Samobor je 6. s 22, dok je Sava Strmec na 18. mjestu s 9 bodova.

(Bašić '60, Rupčić '74)

Nakon 14. kola vodi Lomnica s 35 bodova, druga je Jaska Vinogradar s 34, Rakov Potok je 5. s 22 boda, Zrinski je na 8. mjestu s 20, Bregana je 12. s 19, dok je Klokočevac je 14. mjestu s 13 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 14. kolo

Otočani teško stradali na Žumberku

Novaki – Dinamo (O) 5:0

(Golubić '30, Avdić '38, Čičak '69, '80, Žugec '76)

Krašić - Samoborski Otok 6:2

(Veselić '9, '29, Tukić '16, '42, '48, Žabčić '74 – ag; Librić '12, Devunić '23)

Jamnica – Sloga SU ZA 3:2

(Lolić '29, Luketić '48, Grčević '83; Franjičević '33, '90)

Bestovje je u ovom kolu slobodno

Nakon 14. kola vodi Sava (D) s 37 bodova, 2. je Pušća s 32, Sloga - Suza (O) je 7. s 22 boda, Samoborski Otok je 11. s 13, Novaki su na 13. mjestu s 9, dok je Bestovje na 14. mjestu s 5 bodova.