Pomoćnici: Horvatinović (Perinja) i Vitković (Sisak)

Strijelci: 0:1 Brdek(8), 0:2 Strize(15), 0:3 Frković(58), 1:3 Brlečić(72)

GAJ MAČE: Tor, Bobek (od 46. Cvrtila), Brlečić, Vukadin, Sambol (od 73. Sedak), Postonjski, Haramustek, Šaban, Gajski (od 46. Radić), Ivetić, Tepšić (od 46. Josipović)

Trener: Marijan Glavica

SAMOBOR: Klemenčić, Čerkez, A. Regović (od 89. Novoselec), Ašanin, Brdek, Guliš, Rihtar (od 73. Kelava), K. Regović, Strize (od 46. Zelenika), Husinec, Frković (od 59. Krajačić)

Trener: Sven Raić

Igrač utakmice: Matija Frković (Samobor)

Uzlet Samobora pod Svenom Raićem se nastavlja, u copy paste susretu prošlog, 7. kola, svladana je momčad Gaja. Istovjernim rezultatom i na poluvremenu i na kraju dvoboja u Zagorju, Samoborci su stigli do treće prvenstvene pobjede i tako pobjegli sa začelja u zavjetrinu sredine tablice. Ključni korak prema sva tri boda gosti su napravili još u prvoj trećini prvog dijela brzim golovima Brdeka i Strizea s kojima su domaćine ostavili na sigurnoj distanci. Nakon 10 – ak minuta nastavka minimalna mogućnost u rezultatski obrat pada u vodu s pogotkom Frkovića. Domaćini, slično kao i Ponikve u prošlom kolu, uspijevaju tek uljepšati krajnji rezultat pogotkom Brlečića u 72. minuti igre.

Nakon 8. kola vodi Vrapče s 20 bodova, 2. je Lučko sa 17, Samobor je 10. s 10, dok je Sava Strmec na 18. mjestu s 5 bodova.

3. NL Centar - 8. kolo Sava Strmec – Lučko 0:6 (0:0)

Pregazili ih u drugom poluvremenu

Sava Strmec – Lučko 0:6 (0:0)

STRMEC – SC Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Kelihar (Velika Gorica)

Pomoćnici: Mrkoci (Mraclin)

Strijelci: 0:1 Rak(50), 0:2 Rak(52), 0:3 Kelava(61), 0:4 Jovičević(87), 0:5 Čičković(89), 0:6 Čičković(90)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Kos, Držić (od 69. Jakovljević), Mršić (od 54. Vrančić), Grofelnik (od 81. Motočić), Vidović (od 54. Moštak), Manzin, Horvatinec, R. Kižlin, Plojović – Beriša (od 69. Brkić)

Trener: Dražen Bobinec

LUČKO: Javor, Grozdek (od 46. Maloča), Rak (od 69. Jovičević), Brekalo (od 79. Williams), Pavlak, Kelava (od 69. Toš), Puntar, Grgić (od 46. Štimac), Čičković, Jazvić, Bubnić

Trener: Stjepan Babić

Igrač utakmice: Nikola Rak (Lučko)

Težak poraz na Lazini za domaću Savu. Nakon prvih 45 minuta koje su protekle u ujednačenoj borbi, kompletni nastavak pripada gostu iz Lučkog. U 50. i 52. prve golove za Lučko postiže Rak, a ubrzo mu se priključuje i Kelava za 0:3 nakon sat vremena igre. Gostima se u posljednjim minutama sve „otvorilo“ pa Strmčani na kraju susreta upisuju najveći ovosezonski poraz od čak 0:6.

Rakov Potok – Lomnica 3:4

(Všetečka '53, Balen '77, Jaklenec '85; Grdenić '13, Kljajić '48, '90, Havliček '65)

Nakon 8. kola vodi Jaska s 24 boda, druga je Lomnica s 19, Bregana je 6. s 12 bodova, Zrinski je 10. s 10, Rakov Potok je 12. s 8 bodova, dok je Klokočevac na 14. mjestu sa 7.

Samoborski Otok – Mladost (L) 3:2

(Šarić '15, Razum '22, Močan '76; Tubikanec '50, Gamilec)

Sava (D) - Sloga SU – ZA (O) 2:0

(Anzulović '14, Blažević '27)

Nakon 8. kola vodi Sava (D) s 24 boda, 2. je Pušća s 22, Sloga - Suza (O) je 6. s 15 bodova, Samoborski Otok je na 11. mjestu sa 7, Bestovje je na 13. s 5 bodova, dok su Novaki na 15. mjestu s 0 bodova.