Pomoćnici: Holetić (Sveti Martin pod Okićem) i Štulec (Donja Zdenčina)

Strijelci: 0:1 Krznarić(41), 0:2 Milatović(84)

TOP: Jankavić, Noršić, Žuti, Labrović, Garašić (od 46. Ćaćić), Delač (od 63. Delač), Ibrahimović (od 46. Stepinac), Salopek, Kolar, Gluić (od 80. Severec), Holetić (od 70. Sopić)

Trener: Tomislav Jakopec

MRACLIN: Crnolatec, Debijađi (od 81. Cvetnić), Domitrović, Lučić (od 89. Vidović), Đebro (od 81. Koleš), Jurić, Milatović, Hajduk (od 73. Kos), Krznarić, Klarić, Dandić, Dražić

Trener: Marijan Dužić

Igrač susreta: Emanuel Krznarić (Mraclin)

Bez prevelikih problema gost iz Mraclina prošao je gostovanje u Kerestincu i zahvaljujući kiksu do sada vodeće Zeline, zajedno s Naftaš Ivanićem preuzeo vodstvo na tablici nakon odigranih 6. kola. Kobne za domaćine bile su završne minute obaju poluvremena. U 41. je tako Krznarić postigao vodeći gol za gosta, a pobjedu za igrače iz Mraclina ovjerio je Milatović u 84. Od domaćina nismo vidjeli puno, svakako nedovoljno niti za bod.

Nakon 6. kola vode Mraclin i Naftaš Ivanić s po 14 bodova, Tigar Sveta Nedjelja je 7. s 9, dok je TOP na 10. mjestu s 8 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 6. kolo Croatia Hrastje - Tigar Sveta Nedelja 0:1 (0:0)

Tigar Aljinović iščupao tri važna boda

Croatia Hrastje - Tigar Sveta Nedelja 0:1 (0:0)

HRASTJE – Igralište Croatie

Sudac: Čerkez (Vrbovec)

Pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Aljinović(82)

CROATIA HRASTJE: Kralj, Šagud (od 78. Vršćak), Pekčec, Jelovečki, Zaplatić, Kuček (od 46. Hrupec), Bičak (od 46. Sever), Peteljak (od 46. Legin), Pižir (od 85. Pajač), Steković, Lončar

Trener: Vladimir Sever

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović, Krišto (od 44. Franjić; od 46. Miloš), Bošnjak (od 60. Višić), Hasan, Galić, Matošević (od 76. Aljinović), Bišćan, Brujić (od 83. Cerovečki), Mohač, Ereiz

Igrač susreta: Toni Aljinović (Tigar Sveta Nedjelja)

Nakon tri kola bez osvojenog boda, konačno veselje za igrače Damira Kovačića. Zahvaljujući čvrstoj obrani te jednom, ali dovoljnom golu osvojena su sva tri boda na gostovanju u Hrastju. Kao i većinu sezone, joker s klupe bio je Aljinović koji je u igru ušao u 76. minuti, a samo 6 minuta kasnije zavukao loptu iza leđa Kralja za minimalno slavlje „tigrova“.