4. nogometna liga središte Zagreb – B - 23. kolo Sava Strmec – Zelina 5:1 (2:1)

STRMEC – Igralište Lazina

Gledatelja 300

Sudac: Danijel Rožanković (Glina)

Pomoćnici: Dario Rožanković (Glina) i Kukurić (Sisak)

Strijelci: 1:0 Moštak(14), 1:1 Yansane(16), 2:1 Moštak(45), 3:1 Vrančić(53), 4:1 Moštak(57), 5:1 Moštak(60)

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević, Marić (od 69. Mustač), Brkić Jelavić, Kos, Držić (od 69. Petravić), Mršić (od 46. Vrančić), Grofelnik (od 69. Naglić), Manzin (od 78. Horvatinec), Moštak (od 78. Barišić)

Trener: Dražen Bobinac

ZELINA: Klepac, Yansane, Jantoljak, Mrazović (od 46. Posuda), Garić, Haramina, Simeunović, Ovčar (od 47. Koščec), Šaško, Hezler, Sambol (od 46. Juren)

Trener: Branimir Šepić

Igrač utakmice: Mihael Moštak (Sava Strmec)

Uvjerljivom pobjedom u drugom derbiju kola, a ponajviše zahvaljujući četverostrukom strijelcu Mihaelu Moštaku, Sava se ponovno vratila na vodeće mjesto prvenstvene tablice. Motiv više u dvoboju Save i Zeline imali su domaćini koji bi pobjedom preuzeli vrh tablice pa je napad na trobod momčadi iz Strmca bio jedini izbor. Ofenzivni pristup Strmčanima se isplatio u 14. minuti kad Moštak postiže svoj prvi pogodak. Slavlje na Lazini još se nije ni smirilo, a gosti preko Yansanea brzo poravnavaju na 1:1. Tik pred odmor, a najboljem mogućem trenutku, Sava ponovno ima rezultatski plus. Ponovno Moštak bježi obrani Zeline i olakšava odlazak na predah izabranicima trenera Bobinca. U nastavku igrači Save furioznom igrom ubrzo rješavaju pitanje pobjednika. Na listi strijelaca Moštaku se u 53. minuti pridružio Vrančić, no onda ponovno najraspoloženiji igrač na terenu pogocima u 57. i 60. minuti ovjerava povratak Save na lidersku poziciju.

Nakon dvadesettrećeg kola vodi Sava Strmec s 52 boda, drugi je Samobor s 51, Moslavina je treća s 44 boda, GNK Tigar Sveta Nedelja je na četvrtom mjestu s 42, dok je TOP na 8. mjestu s 32 boda.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 23. kolo TOP – Mraclin 2:1 (1:1)

Žuti dva puta zabio iz penala

TOP – Mraclin 2:1 (1:1)

KERESTINEC – Igralište TOP-a

Sudac: Gvozdanović (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Rešetar i Trstenjak (oba iz Samobora)

Strijelci: 1:0 Žuti (14 – 11m), 1:1 Skrbin(23), 2:1 Žuti (56 – 11m)

TOP: Maglica, Holetić, Salopek, Žuti, Delač, Labrović, Lovrinović (od 85. Rupčić), Čačić (od 46. Noršić), Sopić (od 56. Sviben), Runtas (od 46. Ivanović, Garašić

Trener: Tomislav Jakopec

MRACLIN: Dražić, Debijađi, Domitrović, Cvetnić, Golubić (od 68. Petravić), Milatović (od 68. Kos), Skrbin, Klarić, Dandić, Roginić, Kaurin

Trener: Dejan Debijađi

Igrač susreta: Mario Žuti (TOP)

Pravi prvenstveni dvoboj otišao je na stranu domaćina koji je većom efikasnošću zaslužio puni plijen. Nakon dvije uvodne prilike za goste iz Mraclina, u početnu prednost dolaze domaćine. Runtas je zaustavljen u gostujućih 16 metara, sudac je opravdano pokazao na 11 metara, a najstrožu kaznu sigurno realizirao Žuti. Prednost momčadi iz Kerestinca traje samo desetak minuta jer Skrbin slobodnim udarcem s 30 – ak metara (uz pomoć loše postavljenog živog zida) vraća stvari na početak. Početkom nastavka gosti su opet nepažljivi pred svojim golom pa sucu ne preostaje ništa drugo nego ponovno pokazati na bijele točku. Egzekutor je i ovaj puta bio Žuti za novu domaću prednost. Do kraja susreta rezultat je bio 2:2, ali u neiskorištenim zicerima pa svi bodovi nakon 90 minuta igre sjedaju na konto TOP–a.