4. NL središte Zagreb – B - 3. kolo Tigar Sveta Nedelja – Stupnik 1:2 (0:1)

Pomoćnici: Rožić i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Galić(44), 0:2 Galić(64), 1:2 Aljinović(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan (od 72. Filipović), Brujić, Galić, Bišćan (od 59. Kotarski), Miloš, Bošnjak (od 46. Aljinović), Matošević, L. Višić, Ereiz

STUPNIK: Madžar, Ilić, Roguljić, Kasabašić, Bilić (od 46. Pranjić), Marijan, M. Galić, Jozić (od 70. Jerković), Nemanić, Adžemović, Brkić

Trener: Siniša Roguljić

Igrač susreta: Marko Galić (Stupnik)

Kratka serija od dvije pobjede Tigra zaustavljena je u 3. kolu gdje je s 1:2 slavio susjedski Stupnik. Goste je predvodio Marko Galić koji je pogocima krajem prvog i sredinom drugom dijela svojoj momčadi priskrbio dovoljnu rezultatsku zalihu za slavlje. Kozmetičko poboljšanje poraza donosi Aljonović u sučevom dodatku.

Nakon 3. kola vodi Zelina s 9 bodova, 2. je Mraclin sa 7, Tigar Sveta Nedjelja je 7. sa 6 bodova, dok je TOP na 9. mjestu s 4.

4. NL središte Zagreb – B - 3. kolo TOP – Croatia (H) 2:2 (2:0)

Na kraju jedva izvukli bod

TOP – Croatia (H) 2:2 (2:0)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Hrgović (Zagreb)

Pomoćnici: Sučić i Deverić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Garašić(3), 2:0 Gluić(36), 2:2 Steković(77), 2:2 Lukić(84)

TOP: Jankavić, Severec (od 55. Ćaćić), Holetić (od 55. Burić), Salopek (od 46. Noršić), Žuti (od 46. Sopić), Gluić (od 70. rendulić), Labrović, Garašić, Stepinac, Kolar, Ivanović (od 55. Bišćan)

Trener: Tomislav Jakopec

CROATIA HRASTJE: Pintar, Malekinušić (od 46. Pajač), Ćordić (od 46. Pižir), Zaplatić, Fluka (od 46. Bičak), Lukić, Peteljak (od 68. Šagud), Sever, Domitrović (od 46. Steković), Lončar, Hrupec

Trener: Vladimir Sever

Igrač susreta: Andrej Gluić (TOP)

Dva gola plusa nakon pola sata igre nisu bila dovoljna igračima iz Kerestinca da i drugom susretu na domaćem terenu osvoje sva tri boda. Nakon uvjerljivog starta (Garašić pogađa u 3. minuti) Gluić u 36. povećava domaću prednost. Kako se susret približava kraju gosti pojačavaju ritam i u posljednjih 15 minuta susreta hvataju bod. Na 2:1 je smanjio Steković u 77., a 7 minuta kasnije za konačnih 2:2 mrežu Jankavića trese Lukić.