4. nogometna liga središte Zagreb – B - 27. kolo Rugvica Sava 1976 – Tigar Sveta Nedelja 1:6 (0:1)

Tigrovi se prošetali Hruščicom

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 27. kolo
Rugvica Sava 1976 – Tigar Sveta Nedelja 1:6 (0:1)

SOP HRUŠČICA – Igralište Rugvice Save

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Rožić i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 0:1 Škeva(12), 0:2 Hasan(53), 0:3 Bišćan(60), 0:4 Frajt(69), 0:5 Garibović(80 – 11m), 1:5 Topić(84), 1:6 Krišto(86)

RUGVICA SAVA 1976: Vidović, Kelly, Vavra, Kotoraš, Ivandić, Kelić (od 62. T. Vidović), Topić, Ivančić, Lović, Škegro, Prugovečki

Trener: Domagoj Abramović

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Klemenčić, Filipović, Krišto, Hasan (od 65. Kenda), Cvetković (od 65. Podravec), Brujić (od 75. Kotarski), Galić, Bišćan (od 75. Garibović), Frajt, Višić, Škeva

Igrač susreta: Jakov Škeva (GNK Tigar Sveta Nedelja)

Mlada momčad Rugvice samo je prvo poluvrijeme mogla držati priključak s kvalitetnijim gostom iz Rakitja koji je u konačnici uvjerljivo slavio. U 12. minuti mrežu domaćina otključao je igrač utakmice Škeva i ta rezultatska neizvjesnost trajala je do početka drugog dijela kada gosti ubacuju u brzinu više i rješavaju pitanje pobjednika. U 60. je već 0:3, a do kraja susreta domaćini postižu počasni pogodak, ali i primaju još 3 za krajnjih 1:6.

Nakon dvadesetsedmog kola vodi Samobor sa 60 bodova, druga je Sava Strmec s 59, Moslavina je treća s 53 boda, GNK Tigar Sveta Nedelja je na četvrtom mjestu s 49, dok je TOP na 9. mjestu s 37 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 27. kolo Sava Strmec - TOP 1:1 (0:1)

Možda i kiks vrijedan prvenstva

Sava Strmec - TOP 1:1 (0:1)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Trstenjak (Samobor) i Holetić (Sveti Martin pod Okićem)

Strijelci: 0:1 Ćaćić(19), 1:1 Plojović – Beriša(52)

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević (od 83. Čule), Marić, Jelavić, Kos, Držić, Mršić, Vrančić (od 46. Horvatinec), Manzin (od 83. Petravić), Moštak (od 83. Barišić), Plojović - Beriša (od 74. Mustač)

Trener: Dražen Bobinac

TOP: Maglica, Noršić, Holetić, Salopek, Žuti, Delač, Labrović, Ćaćić, Sopić (od 56. Runtas), Sviben (od 46. Ivanović), Garašić

Trener: Tomislav Jakopec

Crveni karton: Petar Labrović(90)

Igrač utakmice: Nikola Ćaćić (TOP)

Kiks u konačnici možda vrijedan prvenstva igrači Save napravili su u 27. kolu remiziravši na domaćem terenu protiv TOP – a s 1:1. Momčad iz sredine tablice uspješno je zaustavila do ovog kola lidera prvenstva koji sa samo osvojenim bodom pada na drugo mjesto s bodom zaostatka za vodećim Samoborom. Domaćini su od 19. minute lovili rezultatski minus koji je neobranjivim udarcem napravio Ćaćić, no od svih napada samo je Plojović – Beriša početkom drugog dijela uspio nadmudriti vratara TOP – a Maglicu. Strmčanima sada ostaju dvoboji s Croatiom, Banovcem i Sutlom koje moraju pobijediti, uz pogled jednim okom na rezultate Samobora koji mora pogriješiti za još jednu smjenu na vrhu 4. HNL.