4. NL središte Zagreb – B - 1. kolo TOP – Ban Jelačić 6:1 (3:0)

TOP – Ban Jelačić 6:1 (3:0)

KERESTINEC – Igralište SC Kerestinec

Sudac: Radišić (Zaprešić)

Pomoćnici: Štulec (Donja Zdenčina) i Holetić (Sveti Martin pod Okićem)

Strijelci: 1:0 Delač(16), 2:0 Garašić(37), 3:0 Žuti(43 – 11m), 4:0 Ćaćić(55), 5:0 Salopek(62), 6:0 Ibrahimović(70), 6:1 Augustić(90)

TOP: Jankavić, Holetić (od 62. Noršić), Labrović (od 66. Bišćan), Gluić (od 55. Ibrahimović), Garašić (od 46. Ćaćić), Sopić (od 46. Severec), Stepinac, Kolar, Salopek, Žuti, Delač (od 66. Rendulić)

Trener: Tomislav Jakopec

BAN JELAČIĆ: Marković, Rovišan, Krasnić (od 46. M. Nikić), Maslač, Karaula (od 58. Matić), Harambašić (od 58. Augustić), Milatović (od 72. Jurić), Memić (od 74. Zebec), Čumpek, Ivanković (od 74. A. Nikić), Smolković

Trener: Stefan Rajić

Igrač susreta: Dario Salopek (TOP)

Uvjerljiv start igrača TOP – a koji su u prvom kolu Jedinstvene županijske lige uvjerljivo svladali Jelačić iz Vukovine rezultatom 6:1. Gosti koji su prije 10 – ak dana promovirani u ovaj stupanj natjecanja tek prvih 15 minuta pružili al pari igru domaćinu. Nakon toga „topnici“ su bili nezaustavljivi. Delač u 16., Garašić u 37. te Žuti u 43. minuti s bijele točke do odmora rješavaju pitanje pobjednika. U nastavku ista priča. Ćaćić, Salopek i Ibrahimović u razmaku od 15 minuta samo potvrđuju da će Kerestinčani ove sezone biti vrlo kompetitivna momčad. Počasni pogodak za goste postigao je Augustinović u posljednjim trenucima susreta.