Pomoćnici: Bilić i Jakopec (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Ćorić(39 – 11m), 2:0 Pršir(48)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Vedriš (od 90. Mikan), Batinić, Vučić, Savičić, Ndao (od 86. Rebernjak), Kasumović, Ćorić, Adamić (od 90. Galić), Šimić (od 90. Fabijanec), Pršir (od 78. Jurilj)

Trener: Tomica Pisačić

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 55. Krajačić), Husinec, Novoselec, Kelava (od 46. Guliš), Kovač, K. Regović, Brdarić, A. Regović (od 64. Zelenika), Ašanin (od 46. Vujić), Brdek

Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Bara Ndao (Dinamo)

U derbiju začelja Samoborci su upisali poraz od 0:2 s kojim od ovog kola zajedno sa Savom iz Strmca dijele posljednje mjesto na tablici. Sve je za goste trebalo poći u drugom smjeru, no opet je „zaštekala“ realizacija. Čak 3 izgledne prilike igrači Samobora nisu iskoristili u početnom stadiju susreta, a za to su bili kažnjeni pred kraj prvog dijela kad s bijele točke domaćina u prednost dovodi Ćorić. Prve minute nastavka donose novi šok za momčad Stjepana Bašića jer u 48. prednost dinamovaca povećava Pršir preciznim udarcem u malu mrežicu. Gosti su nakon toga krenuli u totalni napad, no mogli su se samo još uvjerljivije stradati, obzirom da su domaćini iz Obreža sve karte bacili na kontra napade iz kojih su dva puta tresli okvir Klemenčićevih vrata.

Nakon 6. kola vodi Vrapče s 14 bodova, 2. je Karlovac 1919 s 13, dok su Samobor i Sava na diobi 17. mjesta sa po 4 boda.

3. NL Centar - 6. kolo Sava Strmec – Vrapče 1:1 (0:0)

Požrtvovnošću zaustavili lidera prvenstva

Sava Strmec – Vrapče 1:1 (0:0)

STRMEC – SC Lazina

Gledatelja 250

Sudac: Radinić (Karlovac)

Pomoćnici: Sušanj (Ogulin) i Delač (Karlovac)

Strijelci: 0:1 Ćosić(55), 1:1 Plojović – Beriša(60)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Kos, Držić, Mršić (od 73. Vrančić), Grofelnik, Vidović, Manzin, Horvatinec, Moštak (od 73. Brkić), Plojović - Beriša

Trener: Dražen Bobinec

VRAPČE: Ševerdija, Nikšiš (od 64. Klišanin), Vučemilović – Vranjić, Gracin, Tomšić, Pličanić (od 46. Bajan), Marić, Markušić, Rangel, Pantoja, Ćosić, Špišić (od 46. Kćira)

Trener: Denis Bezer

Crveni karton: Horvatinec(89)

Igrač utakmice: Denis Plojović – Beriša (Sava Strmec)

Požrtvovnom igrom i zalaganjem igrači Save zaustavili su lidera prvenstva koji s Lazine odnosi samo bod. Nakon prvih 45 minuta bez pogodaka, gosti bolje otvaraju nastavak pa su pred 250 gledatelja poveli golom Ćosića iz 55. minute. Savin minus od jednog gola trajao je samo 5 minuta jer nakon jednog kornera gosti ne čiste loptu pred svojim vratarom pa se iz gužve najbolje reagira Plojović – Beriša snažno zakucavši loptu za 1:1. Unatoč napadima Vrapča, mreže se u Strmcu više nisu tresle pa Sava upisuje 4. prvenstveni bod, a ni gosti nisu previše tužni obzirom da i s bodom zadržavaju vodeće mjesto na tablici.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 7. kolo

Klokočevac se pokrenuo i zabio pet komada!

Vatrogasac (Z) - Rakov Potok 1:1

(Ladan '63; Lončarić '83)

Bregana – Zrinski 1:2

(Čaušević '51; Ištuk '28, Mataušić '89)

Klokočevac – Dinamo (J) 5:0

(Grubar '5, Ahlin '21, Beloša '25, '64, Kos '85)

Nakon 7. kola vodi Jaska s 21 bodom, 2. je Mladost (O) s 18, Bregana je 8. s 9 bodova, Rakov Potok je 10. s 8, Zrinski je 13. sa 7, dok je Klokočevac na 15. mjestu s 4 boda.

1. županijska nogometna liga zapad – 7. kolo

Porazi Samoborskog Otoka i Bestovja

Sloga SU – ZA (O) – Krašić 3:1

(Franjičević '4, Barić '42, Ljevak '85; Tukić '14)

Mladost (KS) – Samoborski Otok 3:1

(Marinović '9, '21, Hasanović '45; Čićak '5)

Dinamo (O) – Bestovje 3:0

(Kelečić '2, '42, '90)

Novaki su u ovom kolu slobodni

Nakon 7. kola vodi Sava (D) s 21 bodom, 2. je Pušća s 19, Sloga - Suza je na 5. mjestu s 15 bodova, Bestovje je na 11. mjestu s 5, Samoborski Otok je 12. s 4, dok su Novaki na 15. mjestu s 0 bodova.