Rakov Potok – Bregana 1:0

(Makarun '48)

Zrinski – Turopoljac 2:1

(Mataušić '30, Kerep '90; Jaki '29)

Nakon petnaestog kola, polovice odigranih susreta, jesenski prvak je Naftaš Ivanić s 34 boda, 2. je Lomnica s 29, Bregana je 5. s 26 bodova, Rakov Potok je 9. s 22, dok je Zrinski na 13. mjestu s 17 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 13. kolo

Novaki poraženi, Klokočevcu bod

Mladost (L) – Novaki 3:0

(Anzulović '10, Tubikanec '72, Zekić '87)

Sloga SU – ZA (O) – Klokočevac 1:1

(Franjičević '23; Matijaščić '80)

Nakon trinaestog kola, polovice odigranih susreta, jesenski prvak Klokočevac s 32 boda, 2. je Mladost (KD) s 28, Sloga SU ZA (O) je 9. sa 16, dok su Novaki na 13. mjestu s 8 bodova.

4. HNL - Središte B, 15. kolo Sava Strmec – Sutla Laduč 8:0

Strmčanima naslov jesenskog prvaka

4. HNL - Središte B, 15. kolo
Sava Strmec – Sutla Laduč  8:0

Strmec, Grad Sveta Nedelja

Gledatelja: 100

Sudac: Tihomir Sopić (Samobor); pomoćnici: Blaž Crnoja (Vrbovec) i Ivan Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 1:0 – Berisha (4), 2:0 - Držić (7), 3:0 - Mršić (22), 4:0 – Berisha (34), 5:0 - Brkić (49), 6:0 - Barišić (50), 7:0 - Barišić (56), 8:0 - Moštak (65)

Sava Strmec: Đurđek (od 83. Kavčić), Jakovljević, Marić (od 60. Ćaćić), Brkić, Čule, Kos, Držić, Mršić 7 (od 60. Motočić), Manzin (od 60. Petravić), Moštak, Berisha (od 46. Barišić) Trener: Dražen Bobinec

Sutla-Laduč: Galić (od 88. Margetić), Fofana, Debogović, Matejaš, Jozić (od 80. Valenčak), Đeno (od 75. Boranić D.), Skender, Turk, Žižić, Geršak

Trener: Davor Debogović

Igrač Utakmice: Filip Kos

Jedna od iščekivanijih utakmica u bogatoj povijesti Save Strmec završila je kako i dolikuje jesenskom prvaku. Oslabljenji prekosavski susjedi nisu se mogli nadmetati s raspoloženom domaćom ekipom, kojoj je i neriješeni ishod ove utakmice bio dovoljan za željeno osiguranje naslova jesenskog prvaka 4. HNL Središte B.

Euforija koja je zavladala Strmcem nije smela trenera Bobinca i njegovu odličnu momčad. Već u 7. minuti utakmice domaćin je vodio s 2:0 pogocima Berishe i Držića. Do kraja poluvremena zabio je i Mršić te još jednom najbolji strijelac domaće ekipe u dosadašnjem dijelu prvenstva Denis Berisha. Na veliko oduševljenje publike Bobinec je u drugom poluvremenu dao priliku i mladim snagama: Motočiću, Ćaćiću, Petraviću, Kavčiću i Barišiću. Jedan od predvodnika ove mlade generacije, Petar Brkić zabio je gol u 49. minuti i time je dao naslutiti da se Sutli-Laduč loše piše u ovoj utakmici na strmečkoj Lazini. Potom je Dario Barišić zabio svoja prva dva gola u sezoni, a konačnu potvrdu visoke pobjede od 8:0 postavio je Mihael Moštak u 65. minuti utakmice.

Istina je da su gosti u par navrata dobro "rastegnuli" kapetana Đurđeka, ali, kako se kaže, dobra ekipa kreće s odličnim golmanom, a Sava Strmec je ove jeseni posložila odličnu ekipu, od golmana do napadača, naravno i trenera, i samim time zasluženo osvojila titulu jesenskog prvaka spomenute lige.