Pomoćnici: Crnoja (Vrbovec) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Brdek(17), 0:2 Brdek(46), 1:2 Rogulja(75)

LIBERTAS: Dokuzović, Ilić (od 40. Ramadani; od 57. Mijadžiković), Grabić, Crnojević, Pranić, Jagatić, D. Rogulja, Šakić (od 66. Đilas), Kuharić, Kovačević (od 82. Dodić), M. Rogulja (od 46. Klarić)

Trener: Damjan Josipović

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Ašanin (od 78. Milas), Mohač, Guliš, Krajačić (od 84. Čaušević), Bišćan (od 46. Ibrahimović), Dauti (od 46. Gluić), Husinec, Brdek, Štulec

Trener: Stjepan Bašić

Trener: Jurica Brdek (Samobor)

Nakon „nule“ u derbiju protiv Zeline, Samoborci su se na gostovanju u Novskoj vratili na pobjednički kolosijek. Najzaslužniji za to je dvostruki strijelac Jurica Brdek (ukupno 10 golova u prvenstvu, drugi najbolji na listi strijelaca) koji je u 17. minuti prvi put, a početkom nastavka i po drugi put izbjegao pažnji domaće obrane. Počasni pogodak za Libertas djelo je Rogulje 15 minuta prije posljednjeg sučeva zvižduka.

Nakon desetog kola vodi Sava Strmec s 24 boda, druga je Zelina s 21, Samobor je treći s 20 bodova (- 1 utakmica), Tigar Sveta Nedjelja je 4. s 19, dok je TOP na 7. mjestu sa 17 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 10. kolo TOP – Croatia 0:0

Mlada se momčad muči s realizacijom

TOP – Croatia 0:0

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Cikojević (Sveta Nedjelja)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Žakman (Zagreb)

TOP: Maglica, Kelečić (od 46. Žuti), Noršić, Krnjus (od 56. Salopek), Delač, Labrović, Peršin (od 46. Čvrk), Ivanović (od 87. Garašić), Jazvić (od 64. Sopić), Stepinac, Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

CROATIA HRAŠĆE: Pintar, Sever, Maloseja (od 46. Pekčec), Pajač, P. Barbarić (od 64. Bukal), K. Pižir, J. Barbarić (od 87. I. Pižir), Mačković, Šaško, Domitrović, Lončar (od 87. Bedeković)

Trener: Vladimir Sever

Igrač utakmice: Karlo Noršić (TOP)

Unatoč silnim prilikama mlada momčad iz Kerestinca muči se sa realizacijom pa umjesto zaslužene pobjede TOP - a gosti iz Hrašća slave osvojen bod. Do odmora su domaćini trebali imati dva gola prednosti, no 2 zicera pred vratima Pintara ostaju neiskorištena. Igrači Croatie pokušavaju kontrama iznenaditi domaćina koji i u nastavku dominira, ali bez onog finalnog udara koji bi otključao gostujuća vrata pa početni rezultat ostaje i onaj krajnji.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 10. kolo Sava Strmec – Gradići 4:1 (2:0)

Lider nastavio utabanom stazom

Sava Strmec – Gradići 4:1 (2:0)

STRMEC – Nogometni centar Lazina

Gledatelja 150

Sudac: Iličić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Jantoljak (Vrbovec) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 1:0 Plojević Beriša (10), 2:0 Grofelnik(22), 3:0 Mršić(55), 4:0 Jelavić(81 – 11m), 4:1 Mostarlić(89 – 11m)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Jakovljević, Jelavić, Kos, Držić (od 89. Čule), Mršić (od 74. Brkić), Grofelnik (od 88. Plojović Beriša), Mamić, Manzin, Moštak,

Trener: Dražen Bobinac

GRADIĆI: Beblek, Posavec (od 46. Hrženjak), Škarica, Cindrić (o 64. Janječić), Turkalj, Borovac, Šuman (od 59. Mostarlić), Božić (od 53. Vojnić), Budimir, Posavec, Krstanović

Trener: Marko Biljan

Igrač utakmice: Pavle Manzin (Sava)

Lider prvenstva nastavio je utabanim putem. Gradići, posljednji na tablici, nisu imali šansi protiv raspoloženih domaćina koji je upisao osmu pobjedu u deset susreta. Plojović Beriša u 10. i Grofelnik u 22. minuti brzo su odvojila domaćina na sigurnu rezultatsku razdaljinu. Početkom nastavka Savinu prednost još malo podebljava Mršić, a u zadnjih 10 minuta u centru pažnje je sudac koji dva puta pokazuje na bijelu točku. Za svaku momčad po jedan najstroži udarac protiv kojeg vratari nisu imali šanse dovodi do konačne pobjede domaćina od 4:1.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 10. kolo GNK Tigar Sveta Nedjelja – Lekenik 4:2 (1:0)

Bez većih problema do pobjede

GNK Tigar Sveta Nedjelja – Lekenik 4:2 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Radišić (Zaprešić)

Pomoćnici: Trstenjak (Samobor) i Milković (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Višić(33), 2:0 Podravec(61), 3:0 Marjanović(71 – ag), 4:0 Brujić(75), 4:1 Horvat(83), 4:2 Balen (90 – 11m)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Jankavić, Hasan, Cvetković (od 46. Filipović), Galić (od 71. Vrančić), Podravec, Frajt, Višić (od 71. Kotarski), Aljinović (od 80. Mihelčić), Horvatinec, Škeva (od 80. Crnolatac), Brujić

Trener: Damir Kovačić

LEKENIK: Zagorac, Jolić, Ikić (od 46. Perušić), Horvat, Sekulić (od 82. Pezer), Pupić (od 46. Balen), Blagoev (od 65. Dragić), Hamzagić (od 82. Juslić), Kolarić, Ratković, Marjanović

Trener: Zoran Tomčić

Igrač utakmice: Marko Podravec (Tigar Sveta Nedjelja)

Bez većih problema puleni Damira Kovačića apsolvirali su goste iz Lekenika uvjerljivom pobjedom od 4:1. Nakon pola sata igre gostujući bedem načeo je Višić, a kapitulacija gosta počela je sredinom nastavka. Podravec u 61. pogađa za 2:0, a ubrzo potom Marjanović s bijele točke i Brujić iz igre finiširaju posao. Kada su domaćini ugasili motore i gost je došao do zraka pa su u posljednjih 10 minuta Horvat i Balen malo „ušminkali“ poraz svoje momčadi.