JŽNL -18 kolo
Samobor - Lomnica 6:0

Samobor. Igralište SC Samobor, bez gledatelja

Sudac: Radišić(Zaprešić); Pomoćnici: Trstenjak i Horvatić

Strijelci: 1:0 Ivkovčić(9), 2:0 Ivkovčić(11), 3:0 J. Čurić (18- auto gol), 4:0 Štulec (22), 5:0 Štulec(25 - 11 m), 6:0 Krajačić (85)

Samobor: Štefković, Lovrić (od 60. Bišćan), Makarun (od 60. Ibrahimović),Vujić (od 46. Gluić), Ivkovčić, Severec,Štulec, Kotarski (od 46 Ašanin), Ivančević (od 70. Grgečić 6,5), Guliš, Krajačić

Trener: Franjo Pužin

Lomnica: Budak, Jukić-Sunarić (od 88. P. Ćurić), Dilberović, (od 56. Posavec), Dijanežević, Arbanas, J. Ćurić, M. Ćurić (od 80. Jeđud) Bubalo (od 46. Vidak), Posavec, Mandura

Trener: Stjepan Deverić

Igrač utakmice: Matej Ivkovčić

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon 25 minuta prvog dijela, kada je domaćin ostvario prednost od čak pet pogodaka razlike. Odlična igra cijele momčadi u tim trenucima rezultirala je pogocima, kojih su realizatori bili po dva puta Ivkovčić, nakon ubačaja lopte iz kuta od strane Guliša, te nenadmašni strijelac Štulec, s također dva odmjerena plotuna, od čega je jedan realiziran iz opravdano dosuđenog 11-erca. J. Čurić pogodio je svoju mrežu u 18 minuti za 3:0. Sve skupa za sigurnih i uvjerljivih 5:0 na isteku 45. minute. Pužin u drugom dijelu mijenja čak pet igrača koji su se pokazali kao dobitna kombinacija. Konačnih 6:0 postiže Krajačić nakon briljantne akcije Ibrahimovića i Štuleca, kada potonji u šansu gura strijelca koji pogađa mrežu nemoćnog Budaka.

Dobra je to najava uspješnih igara Samobora u proljetnom dijelu sezone i ostvarenje postavljenih ciljeva.

Lomnica zaista u vrlo skromnom izdanju, s tek ponekom poluprilikom za pogodak. Premalo za neki značajniji dojam.

1. ŽNL - zapad, 18 kolo Zrinski - Jaska 3:1

Gosti s igračem manje bez šanse

1. ŽNL - zapad, 18 kolo
Zrinski - Jaska 3:1

Farkaševec. Igralište Široki grm, bez gledatelja

Sudac Matijašec(Zaprešić); Pomoćnici: Debogović i Šinko

Strijelci: 0:1 Nađ(36) 1:1 Mataušić(40), 2:1 F. Brdarić (45- 11 m), 3:1 Mataušić (47)

Zrinski: Kožarec, Koletić (od 71. Draclin), K. Brdarić, Marić, Otmačić, Zrinjan (od 61. Kižlin), Ištuk, Mataušić (od 87. Horvat), F. Brdarić, Kerep, Klemenčić (od 76. Marić)

Trener: David Kižlin 7.

Jaska: Budinšćak, Kopić, Miljević, Novosel (od 54. Pintarić), Nađ (od 84. Kupres), Mravunac, Tandarić, Koluder (od 61. Mioković), Smičiklas (od 87. Cipovec), Všetečka 6

Trener:Viktor Šimanović 6

Crveni karton: Miljević (50- 2. žuti)

Igrač utakmice: Neven Mataušić

Gosti su se u prvom dijelu susreta dobro postavili prema domaćinu. Ostvarili su i vodstvo u 36. minuti, kada prliku za pogodak iskorištava Nađ. Domaćin samo četiri minute kasnije uspijeva preko raspoloženog Mataušića izjednačiti na 1:1, da bi u smiraj prvog dijela F. Brdarić nakon ispravno dosuđenog 11-erca doveo domaćina u vodstvo od 2:1.

U drugom dijelu gosti od 50. minute s igračem manje, jer je drugi žuti karton zaradio Miljević, što daje mogućnost Zrinskom da usposatvi još bolju igru, koja nakon tek dvije minute u drugom dijelu donosi Mataušiću priliku iz koje ne griješi te svoju momčad dovodi na dva zgoditka razlike.

Momčad Jaske pokušava nekim akcijama stvoriti izgledne prilike za pogodak, ali sve ostaje tek na pokušajima. Zaslužena pobjeda domaćina, koji je s nova tri boda uspješno kao lider startao u nastavak prvenstva.