TOP – Vinogradar 1:0

(Peršin '87)

Ban Jelačić – Rakov Potok 2:1

(Harambašić '29, Prizmić '44; Bugarski '57)

Nakon 32. kola vodi Samobor s 82 boda, 2. je Mraclin sa 68, 3. je TOP sa 62 boda, GNK Sveta Nedjelja je na 4. mjestu sa 60, dok je Rakov Potok na 14. mjestu s 31 bodom.

1. ŽNL zapad – 32. kolo Klokočevec - Pušća 2:1 (0:0)

Sodič vodio do pobjede

1. ŽNL zapad – 32. kolo
Klokočevec - Pušća 2:1 (0:0)

Klokočevec, igralište Stjepan Celizić-Bajdo, bez gledatelja. Sudac: Špoljar (Bistra); pomoćnici: Vujčec i Jankavić

Strijelci: 1:0 Sodič (47), 1:1 Teklić (65), 2:1 Sodič (83)

Klokočevec: Bišćan, Beloša, Povh (od 38. Ivančević, (od 90. Runac), Kupres, Ahlin (od 70. Grubar), Sodič (od 88. Pukšar), Tančak, Račić, Kižlin (od 67. Škrnanc), Ladišić, Bortas Trener: Denis Murić

Pušća: Jelačić 6,5, Posavec 6, Repac 6, Đurđević 6 (od 58. Klobučar 6), Mrkonjić 6 (od 60. Starjački 6), Brekalo - (od 16. Hercigonja 6), Kartelo 6, Božić 6, Teklić 6, Petruša 7, Šenkiš 6.

Trener: Dario Ivanuš

Igrač utakmice: Matevž Sodič

Zasluženo je momčad Klokočevca upisala pobjedu i bodove, a moglo je u rezultatskom pogledu za domaćina biti i sve još uspješnije. Ahlin ima na dodavanje Sodiča veliku priliku u 35. minuti, ali u presudnom trenutku griješi. Brzi kontranapad gostiju u 40. minuti rezultira bravuroznom obranom Bišćana, kada je u srazu jedan na jedan protiv Teklića bio uspješniji. Imaju gosti iz Pušće priliku i u 43. minuti, ali nakon gužve pred vratima domaćina lopta ne nalazi put prema mreži, već završava iznad grede. Božić je u prilici, i to 45. minuti, ali lopta završava na gredi gola mladog Bišćana.

Drugi dio bio je konkretniji s obje strane. Najprije Sodič u 47. minuti pogađa za 1:0, da bi u 65. minuti, nakon ubačaja pred vrata, najbolje se snašao Teklić za 1:1. U smiraj utakmice još jedna lijepa akcija domaćina, koju pogotkom završava ponovno Sodič za konačnih 2:1.