1.ŽNL-zapad, 10. kolo Klokočevac - BSK Brdovec 6:0(3:0)

Klokočevac - BSK Brdovec 6:0(3:0)

Klokočevac, igralište SC Stjepan Celizić Bajdo

Gledatelja: 50

Sudac: Kelečić (Jastrebarsko); Pomoćnici: Batušić i Holetić

Strijelci: 1:0 Beloša(22), 2:0 Matijaščić(37), 3:0 Sodič(43), 4:0 Penić(62), 5:0. J. Kižlin(65), 6:0 Ahlin(86).

Klokočevac: Bišćan (od 67. Vapnar), Penić (od 73. Becić), Beloša (od 63. Babojelić), Trkeš, Matijaščić (od 7. Kos), Nečemar, Grubar (od 73. Ladišić), Sodič, Račić, I. Kižlin (od 63. J. Kižlin), Prelec (od 63. Ahlin).

BSK Brdovec: Štefančić, Horvat, Bjelobradić, Semeš, Jelaš (od 60. Strojnik), Šarić (od 46. Slišković), Pašalić, Hranj, Lučić, Kuna, Penezić

Trener: Miroslav Šorgić

Igrač utakmice: Matevž Sodič

Konačan ishod nadmetanja nakon 90 minuta sve govori. Domaćin bolji i učinkovitiji, pa je gostima mogao nanjeti i teži poraz. Iako to rezultat ne pokazuje, gosti su imali i neke svoje prlike, od kojih je ona u 12. minuti, kada se Bjelobrajdić našao oči u oči s vratarem domaćina Bišćanom, bila izrazita. No, golman je maestralnom obranom uspio sačuvati svoju mrežu.

Nakon toga počinje igra domaćina, pa tako nakon slobodnog udarca u 22. minuti Beloša pogađa za 1:0, da bi se potez utakmice dogodio u 37. minuti, kada Matijaščić, primivši loptu na dijelu igrališta gostiju, uspijeva pretrčati i "poništiti" svoje pratitelje te zatresti mrežu gostiju za 2:0.

Slijedi još nekoliko prilika Klokočevca, a onda ponajbolji u redovima domaćina, Sodič, uspijeva u napadu "izrolati" nekoliko igrača obrane gostiju i zatresti mrežu za 3:0.

U drugom dijelu i nadalje dominacija domaćina, a sve rezultira i zgodicima. Tako u 62. minuti I. Kižlin iz kuta pronalazi Penića koji glavom zakucava loptu u mrežu gostiju za 4:0. Tek što ušao u igru, J. Kižlin strijelac je za 5:0, da bi u 86. minuti Ahlin uspio, nakon nekoliko uspješnih poteza svog veznog reda, doći u priliku te je zatresao mrežu gostujućeg vratara po šesti put.

Bio je to konačan rezultat, koji je domaćin znao i pjesmom proslaviti. Rezultat i bodovi nastavak su lijepe nogometne Klokočevanske priče.