4. nogometna liga središte Zagreb – B - 5. kolo Sava Strmec – Rugvica Sava 1976 2:0 (1:0)

Pobjedom izbili na 2. mjesto

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 5. kolo
Sava Strmec – Rugvica Sava 1976 2:0 (1:0)

Strmec – Igralište Lazina

Sudac: K. Šaško (Popovača)

Pomoćnici: A. Šaško (Popovača) i Dolenec (Sisak)

Strijelci: 1:0 Grofelnik(7), 2:0 Držić(90)

Sava Strmec: Đurđek, Mamić, Marić, Manzin, Moštak (od 46. Brkić), Jelavić, Plojović – Beriša (od 72. Čačić), Kos (od 46. Jakovljević), Držić, Mršić, Grofelnik (od 72. Čule)

Trener: Dražen Bobinac

Rugvica Sava 1976: Karas, Munić, Kotoraš, Kralj (od 80. Bošnjak), Ivančić, Fišter (od 59. Hrupec), Hrga, Mizan (od 46. Škegro), Belić, Čagalj, Vavra (od 59. Baberić)

Trener: Mario Pavlović

Igrač utakmice: Luka Grofelnik (Sava)

Novom, četvrtom pobjedom u prvenstvu igrači Save iz Strmca nakon trećine jesenskog dijela prvenstva drže drugu poziciju na tablici i sigurno u Strmcu nema nikoga tko bi takav rezultat odbio da mu je isti ponuđen prije početka prvenstva. Jedan od najzaslužnijih za ovaj rezultat je Luka Grofelnik, koji je i u ovom kolu bio strijelac. Golom u 7. minuti domaći veznjak se po 4. put upisao u listu strijelaca i u ranoj fazi utakmice donio prednost na stranu momčadi iz Strmca. Protiv solidnog, ali ne i opasnog gosta iz Rugvice domaćini su potvrdili tri boda duboko u sudačkoj nadoknadi kada mrežu za 2:0 trese Držić.

Nakon 5. kola vodi Zelina s 15 bodova, 2. je Sava Strmec s 12, Samobor je na 4. mjestu s 10 bodova, Tigar Sveta Nedelja je na 5. mjestu s 9 bodova, koliko ima i 6. TOP.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 5. kolo TOP – Zelina 0:3 (0:1)

Presing gostiju urodio plodom

TOP – Zelina 0:3 (0:1)

Kerestinec – Igralište SC Kerestinec

Gledatelja 150

Sudac: Tomić (Borovac)

Pomoćnici: Jovanović (Novska) i Vuković (Popovača)

Strijelci: Vujica(10), 0:2 Šoštarić(90), 0:3 Simeunović(90)

TOP: Maglica, Kelečić (od 46. Ivanović), Noršić (od 46. Mihočinec), Salopek, Krnjus, Žuti, Delač, Labrović, Peršin (od 57. Runtas), Stepinac, Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

Zelina: Klepac (od 46. Mihalic), Yansane (od 60. Kćira), Mrazović, Garić, Vujica, Haramina, Šoštarić, Glibo (od 78. Pukšec), Ovčar, Bača, Simeunović

Trener: Vjeran Simunić

Igrač susreta: Dubravko Vujica (Zelina)

Vodeća momčad lige tek u posljednjim minutama susreta stigla je do pobjede protiv TOP–a, čiji igrači su gotovo cijeli susret parirali papirnatom favoritu. Presing od početka susreta za goste urodio je plodom u 10. minuti, kada Vujica kažnjava grešku domaće obrane i postiže prvi pogodak na susretu. Da je Peršin bio precizniji, na odmor se moglo otići s izjednačenim rezultatom, ali najbolja prigoda domaćina iz prvog dijela završava udarcem malo iznad prečke. U drugom dijelu domaćini nastavljaju lov za izjednačenjem, ali iskusni gosti čuvaju minimalnu prednost koju u posljednjim minutama, kada su domaćini previše pohitali u napad, a zaboravili na obranu, dva puta kažnjavaju golovima Šoštarića i Simeunovića za visoku i u konačnici nezasluženu pobjedu od 0:3.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 5. kolo Croatia (H) - GNK Tigar Sveta Nedelja 3:0 (0:0)

Nisu stigli ni do počasnog pogotka

Croatia (H) - GNK Tigar Sveta Nedelja 3:0 (0:0)

Hrašće – Igralište Croatie

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Rožić i Kovač (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Pižir(49), 2:0 Šaško(55), 3:0 Pižir(61)

Croatia Hrastje: Pintar, Pelčec, Zaplatić (od 78. P. Barbarić), Legin (od 68. Sever), Pižir, J. Barbarić (od 68. Bukal), Mačković, Šaško, Domitrović, Hrupec, Lončar

Trener: Vladimir Sever

GNK Tigar Sveta Nedelja: Jankavić, Filipović, Hasan, Cvetković, Galić, Podravec (od 68. Frajt), Jurić (od 66. Kotarski), Višić, Aljinović (od 76. Čičak), Škeva, Brujić

Trener: Damir Kovačić

Igrač susreta: Kristijan Pižir (Croatia)

Nakon ujednačenih prvih 45 minuta u Hrastju domaćini boljom igrom u nastavku susreta upisuju uvjerljivu pobjedu. Već u 49. Pižir postiže svoj prvi gol. Šest minuta kasnije dodatnu vodu na mlin domaćina donosi Šaško, a sve nade gostiju iz Svete Nedelje, nakon sata igre, postavlja Pižir svojim drugim golom. Ostalih 30–ak minuta bilo je formalnost, gosti su se trudili doći do počasnog pogotka, ali bez uspjeha...