Sloga (K) – Samobor 0:3

(Tupek '59 - ag, Ivkovčić '61, Guliš '82)

Dinamo (J) – Rakov Potok 1:2

(Tolić '80; Lončarić '66, Makarun '67)

Nakon 26. kola vodi Samobor sa 68 bodova, drugi je TOP s 56, GNK Sveta Nedjelja je četvrta s 50 bodova, dok je Rakov Potok na trinaestom mjestu s 27.

1. županijska nogometna liga zapad – 26. kolo

Pet lakih komada raspoloženih Bregančana

Vrh - Bestovje 2:1

(Lacković '23, Šipek '43; Duvnjak '67)

Tigar Rakitje – Novaki 5:0

(Perković – Šantar '28, '32, Maršić '50, Barišić '84, Crnolatac '86)

Sloga SU – ZA – Bregana 1:5

(Vučur '45; Čengić '14 – ag, M. Škacan '57, Runtas '77, Slaček '83, Hribar '88)

Klokočevac – Mladost (KD) 3:1

(Beloša '8 – 11m, '64, Ladišić '43 – 11m; Nežić '31)

Pušća - Zrinski 0:2

(Brdarić '22, Koletić '67)

Nakon 26. kola vodi Bregana sa 69 bodova, drugi je Zrinski sa 64, treće je Tigar Rakitje s 54 boda, Klokočevac je deseti s 36, Novaki su jedanaesti s 32 boda, dvanaesta je Sloga SU – ZA s 28, dok je Bestovje na osamnaestom mjestu sa 17 bodova.

1. ŽNL-zapad 26 kolo Klokočevec - Mladost (KD) 3:1 (2:1)

S igračem više išlo je lakše

1. ŽNL-zapad 26 kolo
Klokočevec - Mladost (KD) 3:1 (2:1)

Klokočevac, igralište Stjepan Celizić-Bajdo, bez gledatelja

Sudac: Solenički (Jastrebarsko); pomoćnici: Holetić i Školjak

Strijelci: 1:0 Beloša (10. - 11 m), 1:1 Nežić(28), 2:1 Ladišić (44. – 11 m), 3:1 Beloša (65)

Klokočevec: Bišćan, Penić (od 79. Fauković), Beloša, Povh (od 68. Kalaica), Kupres , Ahlin (od 88. Mihelić), Sodič, Horkić, Kižlin (od 90. Novosel), Ladišić, Kos (od 60. Opačak)

Mladost (KD): J. Šikoronja, M. Nemčić, Ma. Nemčić, Repec, Coner (od 80. Drčić), Bratić (od 89. Ivanuš), Nežić, Olovec 6, Braje, (od 80. J. Šikoronja), Ivanuš (od 46. Gaiser), Cerovec

Trener: Nazif Skulić 6

Crveni karton: J. Šikoronja (10. grubi prekršaj)

Igrač utakmice:Ivan Ahlin

Sve je izgledalo mnogo laganije nakon 10. mnute, kada je opravdano isključen iz igre vratar gostiju J. Šikoronja. Domaćin je poveo iz kaznenog udarca, ali nakon toga kao da se svelo na "lako ćemo". Gosti su se i s igračem manje predstavili u vrlo dobrom nogometnom izdanju, pa su tao preko Nežića u 28. minuti poravnali rezultat na 1:1, i to nakon zaista lijepe akcije.

U smiraj prvog dijela još jedan kazneni opravdani udarac za domaćina, kojeg realizira Ladišić za 2:1. Tim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu gosti u svemu posve ravnopravni, a mrežu domaćina u nekoliko navrata obranama spašava vrtar Bišćan. Za konačnih 3:1 pobrinuo se Beloša, koji u 63. minuti, nakon ubačaja s desne strane sprovodi loptu u mrežu gostiju za konačnu pobjedu momčadi Klokočevca od 3:1.