4. nogometna liga središte Zagreb – B - 3. kolo TOP – Topusko 2:0 (0:0)

Pomoćnici: Dolibašić i Kovač (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Ivanović (83), 2:0 Delač (85)

TOP: Maglica, Kelečić, Krnjus, Delač, Labrović, Peršin (od 46. Ivanović), Jazvić (od 70. Garašić), Sopić (od 46. Salopek), Stepinac, Sviben (od 35. Žuti), Mihočinec

Trener: Tomislav Jakopec

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Abramović, Lukić, Šahić, Krmpotić, Strmečki (od 46. Sijerić), Komšić, Horvatin, Mrkić, Putrić (od 73. Kirin)

Igrač susreta: Ivan Ivanović (TOP)

U dvoboju novajlija u ligi igrači TOP – a upisali su i treću prvenstvenu pobjedu ostavši tako jedina momčad iz našeg područja s učinkom od 100% nakon odigranih 270 minuta. Tri boda su upisana uz dosta muke, gosti su odolijevali sve do zadnjih 10 minuta kada je obrana Topuskog ipak pokleknula. U 83. minuti svježi Ivanović trese mrežu za 1:0, a samo 120 sekundi kasnije domaće slavlje ovjerava Delač kaznivši tako neodlučnost obrambenih igrača gostujuće momčadi.

Nakon trećeg kola vode Zelina i TOP s po 9 bodova, na 6. mjestu s Tigar Sveta Nedjelja s 6, koliko ima i 7. Sava Strmec, dok je Samobor na 8. mjestu s 4 boda.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 3. kolo Sava Strmec – Lekenik 1:0 (0:0)

Grofelnik srušio tvrde goste

Sava Strmec – Lekenik 1:0 (0:0)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Rožanković (Glina)

Pomoćnici: Blagić i Lalić (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Grofelnik(87)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Petravić (od 67. Grofelnik), Jelavić, Kos (od 85. Ćaćić), Držić (od 86. Čule), Mršić, Mamić (od 18. Brkić), Manzin, Moštak, Plojović Berisha (od 66. Jakovljević)

Trener: Dražen Bobinac

LEKENIK: Zagorac, Jolić, Ikić, Horvat, Živčić (od 64. Kolarić), Hamzagić, Marjanović, Balen, Pupić (od 83. Muslić), Sekulić, Dragić (od 87. Pezer)

Trener: Zoran Tomčić

Igrač utakmice: Luka Grofelnik (Sava)

Golom Luke Grofelnika pred kraj susreta igrači Save upisali su drugu prvenstvenu pobjedu i minimalno svladali gosta iz Lekenika. U izjednačenom i tvrdom susretu nije bilo previše prilika, no domaćini su iskoristili trenutak dekoncentracije u gostujućim redovima te preko Grofelnika, koji je u igru ušao u 67. minuti zamijenivši Petravića, došli do pogotka dovoljnog za slavlje na tribinama nakon posljednjeg sučeva zvižduka.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 3. kolo Mraclin - GNK Tigar Sveta Nedjelja 3:2 (2:2)

Tigrovi stradali pred sam kraj

Mraclin - GNK Tigar Sveta Nedjelja 3:2 (2:2)

MRACLIN – Igralište Nova graba

Sudac: Roksa (Farkašić)

Pomoćnici: Krnic i Kukurić (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Milatović(9), 1:1 Bišćan(13), 1:2 Galić(33), 2:2 Hajduk(43), 3:2 Roginić(90)

MRACLIN: Dražić, Petravić, Vidović, Debijađi, Onić, Milatović, Hajduk, Klarić (od 60. Roginić), Dandić, Golubić (od 60. Jurić), Šikić

Trener: Dejan Debijađi

GNK TIGAR SVETA NEDJELJA: Jankavić, Galić (od 82. Frajt), Cvetković (od 69. Mihelčić), Bišćan (od 89. Čičak), Hasan, Višić, Podravec, Škeva, Aljinović (od 82. Vrančić), Brujić, Filipović

Trener: Hrvoje Čleković

Igrač susreta: Sonny Boy Dražić (Mraclin)

Čak 5 pogodaka vidjeli su gledatelji u dvoboju Mraclina i Tigra Svete Nedjelje. U vatrenom prvom dijelu mreže su se tresle 4 puta. Već u 9. minuti za domaće poentira Milatović, no žilavi gosti golovima Bišćana iz slobodnog udarca u za njih sretnoj 13. te Galića iz brze kontre u 33. minuti preokreću rezultat u svoju korist. No, da se na predah ne otiđe s vodstvom gosta pobrinuo se Hajduk koji nekoliko minuta prije odmora precizno gađa daljnji kut Jankavićevih vrata za poravnanje na 2:2. U nastavku samo jedan gol, malo prema viđenim prilikama na terenu. Aljinović u dva navrata te Brujić i Višić po jednom imali su velike prilike pred vratima Mraclina, no vratar Dražić sve ih je uspješno ukrotio. Kazna za propuštene prigode gostima iz Svete Nedjelje stiže na naplatu je u sudačkoj nadoknadi kada glavom na konačnih 3:2 postavlja Roginić.