Bregana pobjednički, Rakov Potok i Zrinski gubitnički

Klas – Rakov Potok 0:3

(Bencalić '12 – 11 m, '90, Lončarić '87)

Ban Jelačić – Zrinski 3:1

(Harambašić '25 – 11 m, '49 – 11m, Memić '71; Otmačić '70)

Nakon desetog kola vodi naftaš Ivanić s 23 boda, Turopljac i Bregana dijele drugo mjesto s po 22, Rakov Potok je 7. s 15, dok je Zrinski na 10. mjestu s 11 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 8. kolo

Klokočevac i Novaki pobjedenički

Klokočevac – Pušća 2:0

(Matijaščić '64, Kižlin '76)

Sloga SU – ZA (O) – Jamnica 0:0

Novaki – Savski Marof 7:2

(Šutalo '13, Žagar '37, '45 – 11m, Keškić '47, Barišić '65, '72, Žugec '88; Markuš '66, Zekić '79)

Nakon osmog kola vodi Klokočevac s 21 bodom, druga je Sava (D) sa 17, dok su Novaki i Sloga SU ZA (O) na diobi 8. mjesta s po 8 bodova.

1. ŽNL - Zapad, 8 Kolo Klokočevac - Pušća 2:0 (0:0)

Nakon derbija veselili se domaćini

1. ŽNL - Zapad, 8 Kolo
Klokočevac - Pušća 2:0 (0:0)

Klokočevac, igralište SC Stjepan Celizić Bajdo

Gledatelja: 80

Sudac: Čunčić; Pomoćnici: Moslavac, Merkaš (svi Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Matijaščić(65), 2:0 I. Kižlin (80)

Klokočevac: Bišćan, Babojelić, Penić, Beloša, Trkeš, Matijaščić (od 90. I. Kos), Nečemer, Sodič (od 85. Gruber), J. Kižlin (od 70. Škrnanac), Račić, Prelec (od 75. I. Kižlin)

Pušća: Jelačić, Kartelo, Repec, Mrkonjić (od 65. Horvat), Brekalo (od 87. Jakopić), Pokrivač, Božić (od 80. Stanišak), Bernardić (od 65. Đurđević), Hruševac, Hercigonja (od 40. Petruša), Šenkiš

Trener: Zvjezdan

Crveni kartoni: Murić (77. - 2 žuti), Škrnanc(85. - 2 žuti)

Igrač utakmice: Petar Matijaščić

Miroljuubivo je počeo susret koji je klasificiran kao derbi kola. Malo prilika, uz naglašenu borbenost igrača obje momčadi, rezultirali su time da u prvih 45 minuta vidimo vrlo malo prilika za promjenu rezultata. Tek, u 45 minuti, Matijaščić, ponajbolji u redovima domaćina, našao se u prilici za gol, ali je previše petljao, pa je ta prilika otišla u nepovrat.

U drugom dijelu sve se okrenulo na stranu domaćina. Promjena igre s nešto većom agresivnošću, rezultirala je stvaranjem prlika. Tako u 65 minuti kontra domaćina rezultira "odbijencem" vratara Jelačića, čiju loptu u mrežu gostiju posprema Matijaščić za 1:0. Ima domaćin incijativu, koja rezultira i prilikama. Tako u 77. minuti lijepa akcija domaćina biva okrunjena prilikom kada Račića šalje loptu malo iznad grede.

I, u konačnici utakmice, još jednom slavlje domaćina za 2:0. Škrnanc je probio desnu stranu, ubacio pred vrata gostiju a spretan je bio I. Kižlin, koji je tek ušao u igru, a koji pogađa za 2:0, što je bio i konačan rezultat utakmice.