Jedinstvena županijska liga – 19. kolo Samobor - Mraclin 3:0 (2:0)

Sudac: Bionda; Pomoćnici: Radišić i Horvatić, svi Zaprešić

Strijelci: 1:0 Lovrić(5), 2:0 Ivančević (13),3:0 Štulec (67).

Samobor: Štefković, Lovrić, Makarun, Vujić, Ivkovčić, Severec, Štulec, Ašanin (od 78. Ištuk), Ivančević (od 61. Gluić), Guliš, Krajačić

Trener: Franjo Pužin

Mraclin: Dražić, Cerovski (od 58. Vidović), Desput, Domitrović, Onić (od 84. Kovačević), Jurić, I. Kos, Milatović, Skrbin, Koleš, (od 55. Petravić), Roginić (od 84. Kolarić) Trener: Robert Petravić

Iako se u najavama ovog susreta stavljalo dosta upita u pogledu jedne i druge momčadi, a sve s osnove plasmana na ljestvici (prvi i treći, op.a), u konačnici ipak je sve dovelo do jasne konstatacije da je Samobor u ovom nadmetanju bio daleko bolja momčad i posve zasluženo uz značajnih 3:0 došao do pobjede i bodova. Već od 5. minute Samobor ima vodstvo. Nakon prekršaja, pred vrata gostiju loptu šalje Guliš, prvo ime ovog susreta, a Vujić je najspretniji i loptu posprema iza leđa vratara Dražića. Samobor igra vrlo lijep nogomet u tim trenucima, a sve to navodi na ukazanu priliku u 13. minuti, kada nakon tek tri poteza, od vratara Štefkovića pa preko Guliša, loptu prima mladi Ivančević i neobranjivo pogađa mrežu gostiju za 2:0. Ima Samobor nakon toga dosta prlika, ali glavni strijelac momčadi Štulec kao da je svoje golgetersko umijeće malo zaboravio ovaj puta. Imao je nekoliko prilika, ali očito to nije u prvom dijelu susreta bio njegov dan.

U drugom poluvremenu gosti nešto razigraniji pa i s nekim poluprilikama, ali rezultat se nije mijenjao. I kada se mislilo da će Samobor s dva pogotka anulirati svaku želju i nadu gostiju, ipak se Štulcu posrećilo pa je tako nakon proigravanja lopte za Gluića a ovaj pak za Vujića, koji pronalazi Štulca i to je 3:0. Zaslužena pobjeda, ali najviše pljeska sigurno služuju oni u momčadi Samobora najmlađi. Ovaj puta bili su to Ivančević i Ašanin, uz odličnog Guliša i poslovično dobrog Ivkovčića.